Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Dugtátok meg párotokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Dugtátok meg párotokat már dildóval, felcsatolhatóssal? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem felcsatolhatós volt, hanem egy ilyen hajlított játék, ami nem vibrál. Az egyik végét a puncimba kell feldugni, ott a G pontom felé hajlik, míg a másik vége olyan, mint egy farok. Így nem csak a pasi élvezett, hanem vele együtt én is, amit imádtam. Egyszer sikerült együtt elélveznünk, nekem csordogált a lábamon a nedvem, neki kiömlött az ondója.


21L

2015. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A privátban kérdezőknek, erről beszéltem:

[link]


Persze van olyan, ami vibrátoros:

[link]


Vagy van olyan, ami análisan is izgat:

[link]


Ha ilyet kerestek, strapless strap-on a neve (pánt nélküli felcsatolhatós).

2015. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyok nő, de engem terveznek. Kicsit tartok a dologtól.


23/F

2015. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
rajtam egy lány kipróbálhatná :)
2015. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nyitott fiú ***** válasza:
100%
Engem dugtak meg műkukival élveztem és utána is tudtam dugni, nekem nagyon bejött
2015. dec. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez volt a feltétele annak, hogy kipróbáljuk az anált. Nekem bejött, ha hátulról betámad, imádom. Ő kicsit tartott tőle, de sikerült ellazulnia, és imádta. Azóta is többször csináljuk.

(az is izgalmas, amikor kipróbáltuk, hogy ő a felcsatolhatóssal(amit azóta szereztünk :) ) és a sajátjával egyszerre dug meg. Imádom! )

2015. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy a legtöbb nő és csávó erre nem vevő. Pedig ebben nincs semmi borzasztó, a prosztata masszázs, az egy igen jó örömszerzési módszer. Én mint pasi, ha azzal csinálhatnám, akit szeretek, semmi kivetnivalót nem találok benne.
2015. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!