Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok egy nalam sokkal idosebb nobe de o nem viszonozza ezt?

Figyelt kérdés
En nagyon beleszerettem ennek mar 4honapja el is mondtam erzeseimet! De azota olya rideg velem meg is azt erzem hogy o is szeret engem csak nem meri belatni! Mittegyek hogy csabitsam el? Vagy hogy mondjom el neki hogy nem tudok nelkule elni es szuksegem van ra!!??? Ossze is vagdaltam a kezem miatta mert megorulok hogy nem lehet az enyem de o is szeret mert erzem segitsetek
2016. jan. 29. 22:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szomorkodj!
2016. jan. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kossz valami jobbat???
2016. jan. 30. 12:49
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Menni idős vagy,és ő hány éves? Van párja? Milyen kontextusban ismerkedtetek meg?
2016. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hat en 22 o 50korul! Hat tanit fosulin!! Egyszeruen olyan vonzo!! Nem az az oreg 50-es hanem az a bomba!!
2016. jan. 30. 15:16
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni,de ha ott tanít,ahol te tanulsz,ráadásul a diákja vagy,akkor szinte biztos,hogy nem fog belemenni semmibe,feltéve,hogy ép elméjű. Bárhogyan is érez,nem fogja kockáztatni az egzisztenciáját,a jó hírét. Biztosan jól esik neki,hogy tetszik neked,hiszen ő is ember,de ennél többre ne számíts tőle. Ha fordított lenne a felállás,ő lenne a pasi,te meg egy kiscsaj,akkor lenne esélyed,talán. De a nòk másképpen működnek. Próbáld meg elterelni a figyelmedet erről a témáról,ne szenvedj miatta.
2016. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az az igazsag hogy mult heten behivott az irodaba szorossan magahoz olelt aztan leultetett majd beszelgetni kezdtunk! Beszelgetes kozben sokszor beleharapott a szajaba aztan ra tette a kezet a combomra majd becsengettek es mondtam neki hogy rohannom kell orara legkozelebb folytatjuk a beszelgetest!! De azota se beszeltunk ennek mar egy hete
2016. jan. 30. 15:57
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen irodába hívott be? Ő a diri? :) Ha ez valós probléma és valóban úgy van minden,ahogyan írod,akkor miért rohantál órára? Miért nem teperted le ott helyben? :) Előző voltam.
2016. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen o a diri! Azert nem tepertem le mert nem tudom hogy most mit akar amikor elmondtam neki mit erzek iranta azt mondta hogy ez lehetetlen es hogy ezt en is tudoom!! Es azt akarom hogy o tegye meg az elso lepest ne en!!
2016. jan. 30. 16:21
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden úgy lenne,ahogy mondod,akkor nem várnál semmire,mert már megtette az első lépést. A fiam lehetnél,tudom mit beszélek. Még a saját fiamat sem ölelgetném,meg taperolnám csak úgy. Nem hogy egy idegen kissrácot......
2016. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Egy no vagyok 2 tartok attol hogy megsem szeretne hisz ahogy mondom mar egy hete nem is beszelgetunk ugy csak oran magyaraz nekunk meg koszon es ennyi!! De en annyira szeretem!! De tegnap mondtam neki hogy jo lenne vasarnap talalkozni es beszelni es azt mondta hogy majd ma hiv es megbeszeljuk a talalkat de meg azota se hivott!! Lehet megbanta amit csinalt az irodaban vagy nem tudom
2016. jan. 30. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!