Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikusok/biszexuálisok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok/biszexuálisok! Ti hogyan mondanátok el a szüleiteknek, hogy biszexuálisak/leszbikusok vagytok?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Semmi közük hozzá, nem kell tudni róla. 25L
2016. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Odaalltam elejuk, es elmondtam. Kulon-kulon.

16/bi

2016. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor is elmondanád ha szüleid homofónok lennének?
2016. febr. 2. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyén függő, hogy megéri-e elmondani, te jobban éreznéd magad tőle, stb.

Én anyumnak mondtam el elsőként (persze barátok már mind tudták), volt barátnőm ösztönzött rá, hogy így talán többet tudunk találkozni és így is lett. Nagyon korrekt volt, próbálta elfogadni, sokszor kérdezett a fiúkról mikor alkalma volt rá, még mindig van egy kis "reménye" de ettől eltekintve exemmel is jól kijött, kedvelte szóval megérte. Ritkán beszélek vele lányokról de nem is szoktam ennyire belevonni a magánéletembe.

Másodjára a nagyobbik öcsém tudta meg és ő is elfogadta.

Apámmal nem jó a kapcsolatom, homofób is úgyhogy vele nem akarom megosztani ezt.


19/L/L

2016. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Először is magadban kell eldönteni mikor a legalkalmasabb ezt elmondani nekik. Lehet ezt külön külön de lehet úgy, hogy hárman ültök le. Én anyámnak mondtam el először és nem volt elfogadó,máramár elfogadja. Mindenkinek csak idő kell. Ha tényleg szeretnek téged elfogadnak úgy amilyen vagy,és hidd el.. neked is könnyebb lesz úgy a szemükbe nézni,hogy nem kell nap mint nap hazudni. Én sok sikert kívánok hozzá! Kitartás! 21/L/B
2016. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!