Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A hetero paromat aki elegge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hetero paromat aki elegge befolyasolhato agyba szeretne vinni egy leszbi lany! Kell aggodnom?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgoznak,allandoan gyozkodi,engem kicsit zavar nehogy beadja a derekat...
2016. márc. 15. 12:50
 1/5 VirágésBence ***** válasza:
87%
Ha a párod megbízható bombával sem robbantják ki mellőled, egy leszbikus meg aztán főleg, mondjuk azt nem értem, hogy miért nem hajtja el.
2016. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
1.nek igaza van. Ha szeret és téged akar csakis, akkor akárki mehet és udvarolhat, nem lesz eredménye. ha nem szeret, csak úgy van veled, hogy ne legyen egyedül, akkor meg mindegy, mert akármikor csalhat. Akár most is.
2016. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

En bizom benne,de mar regota ismerem en is ugy tudom sokmindenre ravenni,hogy sokaig ostromlom aztan szinte mindenre kaphato!

Es regen lehet nem kellett volna ,de azt mondtam neki,hogy ha novel menne el az nalam nem szamit megcsalasnak...

2016. márc. 15. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha nővel csal meg, az miért nem megcsalás?
2016. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha a párod valóban heteró, akkor biztos hogy nem megy bele.
2016. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!