Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan lehet rájönni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet rájönni, ha valaki a másik nemhez (is) vonzódik?

Figyelt kérdés

Most elsősorban nem arra gondolok, hogy külsőre vagy viselkedésre meg lehet-e állapítani valakiről, hanem, hogy aki biszex/meleg, az hogyan jött rá erre. Mert sok olyat hallani, hogy valakik csak a huszas éveikben döbbennek rá, hogy igazából nem is heterók.


Milyen előjelei vannak ennek?


2016. márc. 24. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
A leggyakoribb, hogy megtetszik/beleszeret egy azonos neműbe, aztán vagy felvállalja és belátja magának vagy nem. Én is így jöttem rá, más jelei nem voltak, nem tudom mi lehetne még.
2016. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Talan feltunoen kedves a sajat nemehez!

Jobban kijon veluk , oket szemleli...

L/30

2016. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Maximum akkor valják be maguknak. Velem is így volt
2016. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Én kb. 15 voltam, mikor tesi előtt átöltöztünk az öltözőben, és ketten maradtunk a végén egyik osztálytársnőmmel.És akkor ő mondta, hogy irigyel, amiért nagyok a melleim, neki meg alig van valami. És akkor mondtam, hogy azért van hátulütője is, hátfájás, blabla, és hirtelen kíváncsi lettem, hogy milyen lehet az övé és kértem, hogy mutassa meg. Aztán akkor ott úgy éreztem, hogy de szívesen megérinteném a melleit, de végül nem tettem. Aztán ez miatt szégyelltem magam, hogy úristen, biztos leszbi vagyok, meg majd kinevetnek. Aztán valamikor évekkel később beszélgettem egy idősebb lánnyal, ő akkor olyan 25 volt, én 19, és szóba jött a lány-lány közötti intimitás, és ő lazán bevallotta, hogy biszex és párszor szeretkezett már más nőkkel és micsoda élmény... Azóta már én is tudom! :-))))
2016. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

SZexualis izgalmat erez azonosnemuek irant (is).


Ez a valsz, nem ertem mit lehet ennyit korbebeszelni a lenyeget....

2016. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!