Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Előfordult már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordult már, hogy egy tök átlagos, hétköznapi szituációban izgalomba jöttetek egy másik lánytól?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok hogy pl. a buszon/villamoson ülve, egy egyetemi előadáson, egy kávézóban beszélgetve stb. egyszercsak megláttál egy lányt, vagy valami olyan dolgot tett egy lány, amitől beindultál és felizgatott?

Vagy inkább csak olyan helyzetekben jellemző, amikor pl. buliztok és ellazultok, bátrabbá váltok egy-két italtól vagy ilyesmi?

24BL



2016. ápr. 9. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen :) szinte minden nap
2016. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Max uszodában :D
2016. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
igen volt már olyan :)
2016. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy volt csak nem sűrűn
2016. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Persze hogy volt. Alapbol hetero vagyok, de egyszer kiprobalnam egy masik novel.
2016. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyszer amikor baratnommel berugtunk es elmentünk bulizni tánc közben a combjaval súrolta a puncim akkor nagyon felizgultam rá de nem mertem kezdeményezni 22L
2016. nov. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Online órán láttam, nem csoporttársam az egyetemen. Alapjáraton hetero vagyok, de annyira megtetszettek az arcvonásai, szemei, kisugárzása, hogy felizgatott a gondolat, milyen lenne vele a szex.
2021. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!