Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lanyok van olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lanyok van olyan, hogy megígéritek, hogy nem lesztek többet más pasival amíg a párotokkal együtt vagyok? Magyarul tudok hűségesek lenni?

Figyelt kérdés

Mostanra van itt angliában kitűzve az eskűvő dátuma a mennyaszonyommal akivel itt ismerkdtem meg öt éve, és kiderült kétszer fiúval is volt rajtam kívűl. Az meg volt beszélve, hogy lányokkal - tudom abban is van érzelem, de úgy félre léphet. De egyszer egy fekete sráccal - állítólag mert, hogy olyannal még nem volt, egy pár alkalmmal szűk két hetes (párhónapos) viszonya volt évekkel ezelőtt, és egyszer most esküvő előtt pánikolt be és kb. három hete egy nálam vagy egy tízessel idősebb pasival megcsalt. Az utobbit nagyon meg is bánta, és ott is hagyta "logva", magyarul hogy egyikük sem ment el. Nagyon jó fej, szép és rendes a lány amúgy, már néha azt hiszem égy mint technikus nem is érdemelek meg egy ilyen értelmiségi, művelt karcsú, sportos gyönyörüséget. (Igen felvoltam mentve helyesírásból is.) Én most a szakmámban jó keresek, de ő jogi dimlomájával egy péksgben eladó csak. Még attól is meg ilyedtem csak a pénz miatt van velem. Bár csak bő három éve keresek jobban nála. Most leszek a kitűzöt esküvő napján 30 évesm de kisfiúnak érzem magam ehhez a kérdéshez.


Kérlek ne pocskondiáza őt se, és engem se senki!


2016. ápr. 29. 19:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mindent most mondott el, hogy tiszta lappal kezdjünk bele a házas életbe. És azt mondta azt is meg tudja érteni, ha ezért elhagyom, bár úgy érzi ő abba bele halna. Pedig nem egy nagy drámázó. Ráadásul, az én elvem, hogy teljes öszinteség. Popper Pétert szoktam nézni, ő azt mondja egy félre lépést bevalani a másikra terhelni egy bűnt. De mint mondtam én vagyok híve a teljes sszinteségnek, és ezt a lány most már ráadásul egy esküvő előtt 100%-ban be is akarja tartani.
2016. ápr. 29. 19:19
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok biszex, csak reálisan nézem a dolgokat, de ha már megcsalt akkor szerintem hanyagold. Ne tervezd ezt a kapcsolatot hosszútávra, és nem akarok bántani senkit, de főképp ne egy biszexuálissal, kivéve, ha te is az vagy, mert szerintem egy hetero és biszex sokáig nem képes együtt kijönni. Lehet, ez csak az Én véleményem, de szerintem jobb, ha ott hagyod. Ha megcsalt, később is megteszi. Ér neked ennyit ez az egész?
2016. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Te nem csak helyesírásból vagy felmentve hanem az intelligencia alól is. Leírod mekkora k..va és még,hogy ne pocskondiázzuk? Akkor vedd el és éljetek boldogan....
2016. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem azért csalt meg mert biszex, hanem mert egy szar ember. én is biszex vagyok több ismerősöm is az, és soha nem volt gond hűségesnek maradni a páromhoz. 3,5 éve vagyunk együtt.
2016. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ertekeld hogy bevallott mindent az eskuvo elitt es tiszta lappal akar kezdeni. De azt meg bem tudom mindani neked, higy ebbol milyen hazassag lesz. Honnan is tudnam?

Viszont ha ugy dontesz hogy elveszed akkor a hazassagod alatt ne feltekenykedj. Add meg neki a bizalmat mert ha allandoan elohozod a multjat akkir a hazassagod el lesz rontva.

2016. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én amúgy biszex vagyok, aktív melegként. De az "exemmel" szex - és - barátnőmmel, akível az előtt szakítottam mi előtt kijöttem, csak édeshármasban volt ilyen kapcsolatom is. Előtte meg csak két lánnyal voltam kapcsolatban, és a szex-barátnőmig azt hittem hetero vagyok.

Az első barátnőmet én is meg csaltam háromszor, és érdekes még szerelmes is voltam belé egyik esetben, akkor még ittam - jó csak buliban - és kicsit becsípve volt barátnője (így is, úgy is) rám mászott, mint kiderült szakító indokott akart gyártani, és kétszer amikor már nem volt szerelem. Én utobbiakat nem vallottam be, és utána volt hatalmas lelkiismeretfurdalásom, és úgy szakítottam a lánnyal, amikor szerettem, de már nem voltam szerelmes belé.

Nem vagyok egy féltékeny típus, a párom után utána fütyülnek és folyton udvarolnak neki, mert tényleg nagyon szép, és amúgy egyáltalán nem öltözködik K-san, sőt inkább jelemzően fiusan. De egy farmer, poló és akkér kabát sportcipő összeállításban is utána füttyülnek itt bármilyen nemzetiségüek heti szintem többszőr.

2016. ápr. 29. 19:59
 7/11 A kérdező kommentje:
Várom választát főleg olyan lányoknak, akik mint a barátnőm hasonló helyzetben voltak. Ha olyan akkor akár privátban is.
2016. ápr. 29. 21:05
 8/11 A kérdező kommentje:

A témában/témákban várok további hozzászólásokat.


u.i.: Amúgy a kérdésben elített lánnyal, jelenleg 27 hónapja van barátság extrákkal típusú kapcsolatom. Eskűvő kérdésben meg másik lányokkal várakozó álláspontra térem át.

2018. aug. 18. 14:05
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkorom mondani említett lánnyal.
2018. aug. 18. 14:45
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Remélem nem csak bennem merül fel a kérdés: kérdező, te mi a francot hordassz itt össze?
2018. szept. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!