Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tudok nekem olyan masztis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok nekem olyan masztis sztorikat irni hogy valami nyílt helyen pl uszoda ölöző ilyesmik vagy hogy valakivel/valakinek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 21. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Egy parkban ültem ahol voltak ilyen dombos részek és felültem a domb tetejére egy padra. Baromira sütött a nap úgyhogy terpeszben ültem, hogy szellőzzek a rövidnadrág alatt. Szemben (kicsit messzebb) is volt egy ilyen domb paddal, leült oda egy srác és nézett. Aztán elővette a farkát és masztizott. Én akkor még elég fiatal voltam és eléggé beparáztam. Csak néztem a szemébe. Aztán eljöttem onnan, nem mertem csinálni semmit.
2016. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Az enyé nem túl extrém. Kivertem az üres uszodai öltőzőben, miközben a fenekem néztem a tükörben, és arról ábrándoztam, hogy valaki épp megdug.
2016. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

buszon elaludtam és közbe merevedésem lett a mellettem ülő srác simogatta arra ébredtem

Hátramentünk az utolsó sorba ott leszopott

2017. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

uszodában természetesen volt már ilyen élményem, én is láttam, hogy más csinálja magának, és más is látta amikor én csináltam. Én nem kezdeményeztem, de aki látott az igen, és besegített. kalandos volt.


f29

2017. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Strandon a kabinban dugtunk a barátnőmmel.
2018. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szaunában felállt és egy srác besegitett
2018. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

vonaton rántottam rá jegykezelés után vasárnap este

nagyszüleimtöl mentem haza és felszált valami iszonyat milf

és hosszúvolt az út :D

2018. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már egy párszor televertem az uszodai zuhanyzó csempéjét pár haverral,csak úgy csurgott le a sok sperma róla.:)
2018. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!