Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nemrég rájöttem, hogy bizonyos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég rájöttem, hogy bizonyos mértékben biszex vagyok, mert tetszenek a lányosabb külsejű/viselkedésű fiúk/férfiak is. Még a csókolózást sem próbáltam fiúval. Van itt olyan, aki szintén kipróbálná? Lányosabb fiúk előnyben! F/28

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen lennék passzív úgy, hogy lánynak vagyok öltözve :P
2016. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy?
2016. jún. 5. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbálnám 19f
2016. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
me too. 21/f
2016. jún. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is ugyanígy vagyok. :)

Te milyen alkatú vagy? Beleférsz a lányos kategóriába? Én alapvetően nem vagyok lányos, de tudok nagyon olyan lenni, úgy viselkedni. :) Egy vékonyabb fiatalos tetőtől talpig szőrtelenített fiúval nagyon kipróbálnám. :)

2016. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!