Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha biszex vagyok, esélytelen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha biszex vagyok, esélytelen, hogy bárki is komoly kapcsolatot akarjon tőlem?

Figyelt kérdés
Csak mert eddig több embertől is hallottam ezt. Lány vagyok, ha ez számít.

2016. júl. 13. 04:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ezt tapasztalom, igaz fiú vagyok
2016. júl. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is ettől félek:\ 18/l
2016. júl. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod hogy ez befolyásoló tényező lenne?
2016. júl. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség! Én is az vagyok és mégis van párom,és így fogad el.
2016. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Párommal mindketten biszexek vagyunk ... ez így elég sok dologra ad lehetőséget ;-) :-D
2016. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
14%
4#-es Egyáltalán nem hülyeség. Egy biszex embernek sose lesz elég hosszú távon egy másik nemű partner, időnként elő fog jönni belőle a hiány az azonos neműek iránt amit vagy le tud mindig gyűrni vagy nem.
2016. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
A biszexualis emberek többségen nem csak zavarodot de az állatok íránt is vonzodnak szexualisan!És ez tudomány tény-Legtöbb biszexualis nő titokban kutyával és loval is csinálja. Arrol nem beszélve hogy ezeka nők allandoan szexelnének attol fügetlenül hogy miylen nemü kapcsolata van.
2016. júl. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
#7: Találó a neved!
2016. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Nem én találtam ki, hogy baj másoknak. Hallottam, olvastam megnyilatkozásokat ezzel kapcsolatban. A biszex lány szexi és izgalmas, de semmi több, volt aki ki is hangsúlyozta, hogy hosszútávra "normális" (azaz hetero) párt akar választani.

Attól, hogy képes vagyok mindkét nemhez vonzódni, még nem lesz életbevágóan fontos számomra, hogy legyen női és férfi szeretőm is. Ki tud elégíteni egyik is, másik is, és nem fogom tönkrevágni a jól működő és értékes kapcsolatomat egy kalandos éjszaka kedvéért. Akitől ez az egész idegen, csak találgatni tud, hogy hogyan éreznek a magamfajták.

A #7-es válaszon röhögtem egy nagyon jót, köszönöm.:D A többieknek is.

2016. júl. 13. 10:35
 10/32 anonim ***** válasza:
0%

Nekem sem kellene ilyen

.

2016. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!