Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok veletek valaha volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok veletek valaha volt ilyen? A barátságotok megsínylette?

Figyelt kérdés

egy barátommal hétvégén kettesben voltunk,és már többször is beszéltük vele de csak ink poén szinten,hogy kipróbálnánk egyszer valaki sráccal ezt azt.

És hát kb egy üveg bort megittunk,és feljött a téma,és így kínosan poénkodtunk,hogy milyen praktikus lenne most kipróbálni.És végül azt beszéltük de nagyon zavarban voltunk,hogy megfogjuk egymásnak.És azt mondta kezdjem én,én meg bár téll olyan nagyon furcsa volt,de belementem.neki is full vörös volt az arca meg én is nagyon zavarban voltam,de megfogtam neki,és félig merev volt.Nagyon fura de izgalmas érzés volt,kicsit így masszírozni neki,az pedig felizgatott hogy szép lassan megkeményedik a kezemben.Nyilván kínos és fura volt,de izgató is.kb 4 perc után ilyen rekedt hangon,már full felizgulva azt kérte hogy szo..jam le..és meg nagyon zavarban voltam,de kurv..ra fel is izgatott,úgyhogy letakartam egy ilyen lepedővel a fejem meg a f.rkát,és úgy kezdtem sz.pni.először baromi fura volt az íze,meg a tudat is,de ahogy tolta a csípőjét meg lüktetett az embertelenül felizgatott.aztán levette rólam a takarót,azt mondta látni akarja.itt már én is teljesen fel voltam izgulva,vertem is már magamnak,és közben szo-tam ahogy tudtam már így csókolgattam meg ami kitelik tőlem.Aztán én elmentem,és kb fél perc után ő is a számba.Először fura volt az íze,de az ahogy éreztem hogy lüktetve kijön belőle,nagyon bejött.aztán pár kínos mondtatot váltottunk róla,még iszogattunk,és azóta nem beszéltünk róla.

Engem továbbra is izgat ez az egész..



2016. okt. 9. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Van ilyen....
2016. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Ezt lányként olvasni nagyon durván izgató volt
2016. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
B+ felizgultam :-) 59 éves fiúcska vagyok 😉
2016. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
2-essel egyetértek😂
2016. okt. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem hozd fel a témát neki ha kettesben vagytok. "Figyel, ne mondjuk el senkinek, hogy mi történt a botozásnál, de mit gondolsz arról? Meg kéne beszélnünk még ha kínos is." Mondj valami ilyen szöveget. 23/f
2016. okt. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem szó szerint ugyanez történt, mikor 16 voltam:) Nem gondoltam előtte, hogy bi lennék, úgyhogy én is próbáltam elkerülni, hogy beszéljünk róla. Aztán a következő alkalommal, amikor kettesben ittunk, megint az lett a vége, hogy előtte térdeltem... minden alkalom után egyre könnyebben jött nekem is a következő. Gáz akkor lett, amikor már kiderült, hogy érez is valamit irántam (főleg, hogy csajom is volt). Akkor volt egy kis szünet a barátságunkban, de azóta megint minden rendben van
2016. okt. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
...és gondolom, őt is izgatja, csak egyikötök sem mer lépni. Tapasztalatból tudom. Csak arra vigyázz, hogy a csajokat is szeresd, akkor nincs semmi baj. Tapasztalatból tudom. Ma full boldog vagyok, van egy kedves barátnőm évek óta ugyanaz, meg egy jó haverom - kis extrákkal, szinte gyerekkorom óta. Nem cserélgetek senkit, mert ha jól megvagyunk, miért is tenném! Ez megoldható! Mit gondolsz, honnan tudom...?! :)
2016. okt. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciell ilyen nem volt,csak maszti egymásnak,de megesik az ilyen.

Érdemes elbeszélgetni róla,de erőszakolni nem szabad.

Ha a másik nem akar,akkor nem szabad.

Csak akkor folytathatod vele,ha már tudtok erről beszélni.

2016. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi aválaszokat :)
2016. okt. 10. 12:09
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen nekem is tetszett volna
2016. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!