Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A szex hiánynak lehetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex hiánynak lehetnek fizikai tünetei? :O

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyének fogtok nézni, de már annyira ki van a testem, hogy szinte rosszul vagyok, néha már az alhasam is így "fáj", vagy nem tudom leírni. Furcsa érzés. Ha másnak volt ilyen talán tudja miről beszélek. Volt?

Az a baj, hogyha magamhoz nyúlok az már nem igazán segít, mert nem erre vágyom... Mit lehet tenni, hogy kicsit lehűtsem magam?

(Lány vagyok egyébként és nem, nem fogok csak úgy lefeküdni valakivel emiatt, ahhoz nekem több kell. Ebből az okból kifolyólag privátokat sem kérek, köszönöm.)



2016. nov. 7. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Csak szellemi tünetei lehetnek.Erre te vagy az élő példa. :D
2016. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:

persze


egy partner

vagy fizikailag fáraszd ki-le magad

2016. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam ìgy, ha magamhoz nyúltam már az sem volt elég. Viszont a vibrátor sokat segített!
2016. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen lehetnek tünetei. Magam vagyok az élő példa. A szorongás, az hogy már nehezen tudok felizgulni… sokszor órákig tart. És még sorolhatnám…

Nehéz erről írni így ezért szerettem volna privátban, de megértem miért nem szeretnél.

Esetemben mondjuk bizonyos okok miatt nehezebb is ismerkednem, és elég idős is vagyok már. Így lassan beletörődtem, hogy nem marad más, csak a maszturbálás. Ami persze nem elég, sosem elég.

2016. nov. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!