Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek! Nektek bejönnek a fekete nők és férfiak?

Figyelt kérdés
Tény, hogy sok nőnek bejönnek a fekete férfiak, de a férfiaknak kevésbé a fekete nők. Akinél mindkét nem játszik kíváncsi vagyok a véleményükre, hogy tényleg vonzóbbak e a fekete férfiak, mint a nők? A nemeteket is írjátok le légyszíves.

2016. nov. 26. 11:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
nincs életed?
2016. nov. 26. 11:51
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Én szeretem a színesőrű, főleg latin nőket, de férfiak terén a svéd-típusú szőke, porcelán bőrű egyedek az eseteim:-) Fordítva nem tetszenek sem a fehérbőrű nők, sem a fekete férfiak. Nőkkel sokkal ritkábban vagyok.

36/N

2016. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbálnám a fekete férfiakat és nőket is. :)

19/bi/l

2016. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyformán bejönnek a fekete nők és pasik is. :)

22/F

2016. nov. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A fekete pasik szerintem nagyon férfiasak, a fekete nők pedig egzotikusan szépen. :) 22/F bi passzív
2016. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fekete csajok annyira nagyon bejönnek,hogy eddig nemis volt másszínű barátnőm.

és remélhetőleg a majdani lányom is inkább a mamájára fog hasónlítani.


a srácok totál hidegen hagynak,abból a fehéret kedvelem.

31/f

2016. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Na ezt örömmel olvasom, hogy a fekete nők is tetszenek, tényleg nem ilyen válaszokra számítottam? Tényleg csak fekete lányokkal voltál eddig?:) Ez hogy lehet? Gondolom akkor nem itt Mao-n élsz.
2016. nov. 28. 20:29
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lányból fiúból is az eseteim,de sajnos még nem volt dolgom egyikkel sem. Ha van fent feka dumálhatnánk :D

22/F

2016. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok.

de Mo-n élek.

úgy lehet,hogy csak fekete lányokhoz mentem oda ismerekedni.

mondjuk tényleg volt egy hosszú időszak amikor nem itthon éltem,ott ismertem meg a jelenlegi barátnőm és hoztam magammal.

2016. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem, kösz a választ. Kérdezhetek még? A fehér nők nem jönnek be? Mi az, ami jobban tetszik egy fekete lányon? Félvérek bejönnek? Te fehér vagy?
2016. dec. 1. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!