Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy mondjam el a baratomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a baratomnak hogy biszex vagyok? Mar nemtudom tovabb titkolni. 19L

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Mivel csaj vagy, gondolom az egyenes, egyértelmű, őszintén kifejezések semmit sem mondanak a számodra.

Amúgy ilyesmit az elején kell közölni.

2016. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán mondd el, hogy biszex vagy. Pont.

Vagy van okod félni, hogy ez neki problémát okoz?

Csak azt akarod, hogy tudja, vagy mellette lányt is kívánnál, és ezért akarod elmondani, hogy "legálisan" lehessen barátnőd?

2016. dec. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Úgy, hogy felmentek egy szexpartner kereső oldalra és mutatod neki a lányokat, hogy "Na őt szívesen bevenném magunk mellé az ágyba pár alkalomra"


De most komolyan. Egy nő biszex? Hol a gond? Eddig bármelyik barátnőm mondta volna hogy biszex, azt mondtam volna, hogy "Na most lett minden fa sza.".

Persze lehetőleg csak úgy legyen biszex, hogy a nők iránt csak szexuálisan érdeklődjön.


24/F

2016. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki.

Ha nem tetszik, nekem igen :D

2016. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De am minek elmondani? Hisz úgyis csak vele éled meg a dolgaidat...
2016. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyék szexista megjegyzéseket lányokra. S kérdezd meg róluk az ő véleményét is. Aztán ha megkérdi, hogy miért csinálod, csak nem akarnl még valakit bevenni, akkor mondd azt, higy már megfordult a fejedben, s ő mit szólna hozzá? Így hamar kiderül erről a véleménye
2016. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Marcipánszív válasza:
100%

Szia én 24L vagyok. Nekem nincs tapasztalatom csajokkal viszont izgat.A kérdésedre a válaszom ez töled is függ meg a párodtòl hogy reagálja le.Én olyan tipus vagyok hogy a páromnak mindent elmondok néha túl sokat is osztok meg.Amikor emlitettem neki azt mondta nyugodtan pròbáljam ki egyszer élek :) de azt mondta hogy tudjon ròla meg ha úgy alakul akkor3ban úgy hogy ő passziv,az utobbira nem vagyok felkészülve na m1...

Nyugodtan mond meg neki hogy ha esetleg nagyon elutasitaná ezt a dolgott vagy hasonlò negatìv dolog akkor szerintem csak azért mert fél hogy elveszithett vagy "riválissa"lesz így meg kell nyugtatni hogy ez nem negativ dolog te erre vágy feltölt és az mind 2nek jò hogy jòl érzitek magatokat.vagy valami hasonlò biztos hogy tudod :) meg nyugtatás képp felvázoltam az opciòkat

2016. dec. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Kaptál már tanácsot, hogy mikor, hogyan, de kimaradt, hogy a barátod miként áll a mássághoz. Ha erősen homofób, akkor jobb, ha nem tud a biszexualításodról. A volt feleségem tudott róla, elfogadta, és volt, hogy ő szervezte be a hármashoz a másik pasit, hogy f***t tudjak szopni. A mostani párom erösen homofób, ezért nem is tud a biszexualításomról.
2016. dec. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!