Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúként szeretem magam úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként szeretem magam úgy kényeztetni, hogy valamit feldugok magamnak a végbelembe. De más fiúra rá se tudok nézni, csak azt szeretem, ha magamnak felnyomom. Biszex vagyok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 18. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy biszex, csak egy heteró pasi, aki igenis elismeri, hogy az anál élvezetes.

És szerencsére vannak is olyan lányok akik készséggel játszadoznak a párjuk fenekével. :D

22F

2017. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ezt autoszexualitásnak hívják.
2017. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen.
2017. febr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Te meleg vagy.

lányokról szószincs a kérdésben :)

2017. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

LOL

Csajom volt, van, lesz, a lányokhoz vonzódok, csak hozzájuk.

2017. febr. 19. 14:35
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Akkor meg minek teszel fel ilyen kérdéseket?
2017. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Prosztatamasszazsnak nevezik. Sokan gondoljak hogy melegek, amikor csak a masszazst szeretik. Van hogyha baratnovel csinaljak, az is masra gondol
2017. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy biszex(még), de valljuk be a hajlam adott, lehet még fiatal vagy s a későbbiekben jösz rá, hogy mégiscsak bejön néhány fiu is neked, vagy marad minden a régiben.

Oka volt, hogy feltedd a kérdést.

Tény, hogy a saját anális prosztata izgatástól nem leszel biszex vagy meleg, pusztán kihasználod az örömszerzés lehetőségeit. Azért nagyon ne reklámozd.

Egy biztos, ha majd urológus megvizsgál nem lesz kellemetlen számodra :)

2017. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél eg mély levegőt és nyugodj meg! Heteró vagy, ha a lányokat szeteted.


A prosztata izgatását potenciálisan minden férfi élvezi, csak a nagy része viszolyog tőle. (Ilyet a melegek csinálnak/nekem a seggemhez hozzá ne érjenek!) Ha te élvezed, nincs semmi baj, csak légy óvatos, nehogy megsértsd magadat egy kiszögelléssel, mert nagyon érzékenyek odabent a dolgok. ENNEK SEMMI KÖZE NINCS A BEÁLLÍTÓDÁSHOZ!


(egy heteró, aki maga is a proasztata kényeztetésének kedvelője)

2017. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!