Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Minden éjjel azt álmodom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden éjjel azt álmodom, hogy lefekszek a pszichológusommal. Mi van velem?

Figyelt kérdés

40-es éveiben járhat, én 19 vagyok. Igazán csinos nő és nem az a cicababa, de.. mégis törődik magával, ápolt. És volt olyan - sőt egyre többet - , hogy azt álmodtam lefekszem vele, aztán hogy közbe még csatlakozik jó pár pasi (általában tanár) és..értitek. Ez annyira gáz..

19L



2017. márc. 1. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ezt meg kéne beszélned egy pszichológussal..
2017. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Ezt tőle kéne megkérdezned...
2017. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Az agyadba elültette a vágyat, hipnotizált, aztán ha találkoztok röhög rajtad, hogy nézel rá. :)
2017. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltálán nem gáz.

A pzsichológus-pacienc viszony elég intenzív, lelki, szóval teljesen normális, hogy beleszeretsz, vagy vágysz rá.

Egy jó pszichológus tudja ezt kezelni.

Ébren is kívánod, vagy csak álmodban?

2017. márc. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom # 4-hez, ez banális, megszokott eset, feltehetően a pszichológusod is sejti.
2017. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Teljesen hétköznapi eset, egy intim szexmentes kapcsolat. - nagynéném terapeuta, pszichiáter, én is járok terápiában. Nagynéném is ajánlotta aki előtt nincs titkom, de családon belül nem lehet terápia, sok okból kifolyólag.


Neked kell eldöntened beviszed-e a terápiába. Ha gátol terápiában vagy zavar vidd be, mond el! Nekem is voltak, ilyen bevillanásaim, pedig napi szexuális életet élek. Én könnyen beszélek ilyen dolgokról végül, és viccesen megemlítettem. És a másik ő és ők tud(nak) róla,az a kérdés hogy te felakarod-e vállalni.

Lányoknál gyakoribb, de fiúk is meg kívánják a nagynéném, pedig anyuk is lehetne nem egyszer.


Ez benne van a helyzetben.


Én pont felnőtt tartós kapcsolatot nem tudok kialakítani, csak viszonyokat, szeretőket. - nincsenek otthonról hozott jó mintáim párkapcsolatra pedig szüleimé anno az volt. De nagyon késő gyerek vagyok, nagyszülei lehetnének szüleim. Náluk a párkapcsolat négy fal- és szemközti.

2017. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
68%
Kérj segítséget a Jóistentől:) és keress másik pszichológust, sztm.
2017. ápr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!