Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan derithetem ki, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derithetem ki, hogy az oktatóm, nő, biszex, vagy csak mondják róla? Persze vannak rá utaló jelek, de ki tudja. Nagyon bejön nekem! 26/l/bi

Figyelt kérdés

2017. márc. 23. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nehéz téma, mert még ha bi is, nem biztos, hogy tanítvánnyal akarna kezdeni akármit is.
2017. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A külsőmet szokta dicsérni, gyakran. Tudod nem minden a külső, de Tőle rohadt jól esik!
2017. márc. 23. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Mit oktat?

Esetleg ha egy ilyen dicséretére esetleg olyannal felelsz, hogy a tanárnőnek is nagyon jól a felső! (ami épp jelentős dekoltázzsal emeli ki nelleit!) vagy a szoknyájára teszel megjegyzést, vagy a jó formájú harisnyájára😉

2017. márc. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sportot! Sportosan is öltözködik.
2017. márc. 24. 05:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat az is lehet hogy nem veletlenul oktat sportot!

Talan igy eli ki perverz hajlamait hogy nezhesse es esetleg kozelebb keruljon a lanyokhoz.

2017. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!