Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lefeküdtem velük, mit tehetnék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem velük, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

SOS

tegnap buliba voltam, lefeküdtem 2 sráccal és egy csajjal.. most hivogatnak..irnak..jo volt meg megtennem ujra..de nem tudom..nagyon buntudatom van..viszont be is indultam..mi ez??

18/L



2017. ápr. 14. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Visszacsinálni nem tudod. Élvezted? Igen. Akkor jó.

Terjeszeni nem kell, hogy megtörtént. Elég ha Ti négyen tudtok róla. Ha szóbeszédek indulnak, nem kell rá reagálni, amíg nem durva. Idővel elfelejtik és találnak más témát a pletykálkodásra.

2017. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de ez az, hogy.. a parton csináltuk tegnap, ahol volt vagy 15 ismerősünk. Szinten eléggé ittasan, videó nem készült rólunk elvileg..de tudni tudják. nem tudo mi történt
2017. ápr. 14. 15:24
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

"nagyon buntudatom van..viszont be is indultam..mi ez?? "


Ez mi? 2 dolog:


"nagyon buntudatom van.." -- Ez az a lelkiismeret furdalás amit a társadalom, a szüleid beléd neveltek, amiröl ők úgy gondolják hogy jó Neked...


"viszont be is indultam.." -- ez meg az az ami valójában jó Neked, a tested reagál azokra az emlékekre, amik tegnap mérhetetlen örömöt ököztak Neked...


Döntsd el Te mi a jobb Neked... A társadalomnak megfelelni, vagy a saját érzéseidnek?!

2017. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha részegek voltak az ismerőseid, akkor reménykedhetsz abban, hogy nem emlékeznek rá, ki kivel feküdt le. Sok gátlás nincs bennetek, hogy ennyi ember előtt csináltátok. Legalább egyikőtok figyelmeztethette volna a többieket, hogy itt mégse. De mindegy, tetszik a lazaságotok.
2017. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Csak egy bajom van ezzel a történettel,én kimaradtam belőle!:)Valószínűleg egyébként ez egy kamu sztori.
2017. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Csinald! Ket gyerek mellett nem lesz ilyen alkalom 7 ev mulva. Hajra!
2017. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ha kamu lenne nem lenne buntudatom.

igen en se megakarok felelni mindenkinek csak, ilyenkor meg egy szajhának érzem magam.

2017. ápr. 14. 15:37
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
hat mert talan az vagy??
2017. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

A parton tegnap este a szabadban, eső után 7 fokban négyen együtt?

Mesélj még!

2017. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hat nem tudom, itt nem esett :D
2017. ápr. 14. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!