Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mit csinálnátok ha kiderüln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha kiderülne legjobb barátotokról hogy meleg vagy biszex?

Figyelt kérdés
kort és nemet is írjatok pls
2017. ápr. 18. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

hát én baromira meglepődnék, hogy ezt 12 év után közli velem, mert hát előtte miért nem?!

most mi lenne, maradna a legjobb barátom, az hogy kihez vonzódik, az nem változtat magán a személyén, mert ugyanaz maradt

18 lány(én), 18 fiú(ő), igen, nekem fiú a legjobb barátom

2017. ápr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Semmit,vállon veregetném, hogy volt olyan bátor, hogy elmondja.

Esetleg megkérdezném, hogy volt-e már valaki, esetleg tetszik-e neki valaki, biztos jól esne neki, hogy végre beszélhet ilyesmiről.

2017. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fura lenne, ha az ismert előzmények után ilyet mondani 17 év után.

Engem nem zavarna, attól még a barátom lenne!

2017. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hoshigaki Suga ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok és amikor elmondtam a legjobb barátnőmnek, akkor csak megnyugtatott hogy ez neki nem probléma és ugyanúgy tekint rám mint az előtt :)
2017. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Én sem vagyok hetero, elmondtam a legjobb barátomnak. Semmi. Most is legjobb barátok vagyunk és az összes született kismacskáját rám akarja tukmálni... -_-

Valakinek macska?

2017. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Folytatnám tovább azt amit éppen csinálok. Bár valószínűleg nem ezt akartad megtudni.

Nem tudom mégis mennyiben releváns a szexuális orientáció ebben a helyzetben, bár a baráti poénkodások egy része más értelmet nyerne.

34/F

2017. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem ez épp tavaly történt meg. valahol mindig sejtettem, pedig már kiskora óta ismerem. Aztán mikor elmesélte, hogy egy sráccal összekavart akkor meglepődtem, majd vállat vontam és azóta sokkal jobb a kapcsolatunk :).

Én 20/L ő 20/F

2017. ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Kipuhatolnám, hogy bejövök-e neki szexuálisan is, és igenlő válasz esetén nem állnék ellen. ;)

F/36

2017. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondtam a legjobb barátnőmnek, hogy biszex vagyok, ugyanolyan a kapcsolatunk, mint régen. :) Sőt, még jobb, mert régen emésztett belülről, hogy jajj mit fog szólni meg ilyenek.

Ha ő is bejelentené, hogy az (amit kétlek, mert nem az :D) ugyanúgy elfogadnám. És nyilván nem jönnénk össze, nekem mint lány, nem jön be.

2017. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Egyből megdugnám. (F45)
2017. ápr. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!