Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aki volt már hármasban, hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már hármasban, hány évesek voltatok, illetve milyen felállásban? Lányok érdekelnének főleg.

Figyelt kérdés
Olyan lányok akik még nem csinálták, de érdekelné őket, ti milyen félállásra szavaznátok, hány évesek vagytok? Hol lehetne találni lányt 3.nak szerintetek f-l párhoz?

2017. ápr. 21. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Én már voltam. Igaz nem igen akartam, de nem kérdezték. 14 voltam. Ők ketten olyan 30 körüliek lehettek.
2017. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lettem volna de nem volt olyan lány aki bejött volna nekem/nekünk. Már régóta erdekelt a dolog de mikor konkretan ott volt h keresünk valakit 19 voltam

Mi hivatasos ku...rvat hívtunk volna:-) De abban a városban ahol épp tartózkodtunk nem volt egy valamire való se:-D

20

2017. ápr. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Én voltam. Neten beszéltem velük meg, mivel mindegyikünknek fontos volt a 100% diszkréció mert nem publikus rólunk, 15 éves fiú, 17 éves fiú és 21 éves fiú, szóval lány nem volt nálunk.
2017. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Mi csak kipróbálnánk, fiatal 16l/20f pár vagyunk, akár nagyon kezdő, kíváncsi lányra is nyitottak lennénk, nem feltétel, hogy teljesen részt vegyen mindenben:( de sehol nem találni ilyent sajnos
2017. ápr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
40+ voltam, amikor sikerült összehozni a hármast, 2f+1n felállásban. Érdekel a 2n+1f és a 2n+2f is, de még nem sikerült összehozni.
2017. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egy balatoni nyaraláskor jött össze, eléggé váratlanul. Párommal mentem (lányok vagyunk) és akadt egy helybéli lány a baráti társaságunkban. Beszélgettünk vele és rákérdezett, hogy mi leszbik vagyunk-e?

Elmondtuk neki, mire ő is elmondta, hogy régóta gondolkodik rajta, kipróbálná lánnyal.

Az este elég jól telt, a leányzó kissé becsiccsentett. Barátnőm és én is smároltam vele, aztán éjfél után átjött velünk a szállásunkra majd... :)



Bevezettük.

Kicsit szégyenlősködött az elején, de aztán sikerült elengednie magát és elég jól belejött. Meglepően ügyesen nyalt elsőre :)


Rá egy évre ismét elmentünk oda nyaralni, addigra felszedett egy pasit - nekünk nem volt szimpatikus - nem lett folytatás. De jobb is így. Szerintem ezek a dolgok így spontán működnek csak, ezt nem lehet tervezgetni. Én nagyon örülök, hogy szerencsénk volt.

24-23-20 évesek voltunk

2017. ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#4: Fiú nem érdekel?
2017. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!