Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hat éves hetero párkapcsolatom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat éves hetero párkapcsolatomnak lett vége. Mindig is érdekelt a crossdressing, újabban a passzivitásról is szoktam fantáziálni, de még nem próbáltam, így már biszex lettem?

Figyelt kérdés

a crossdressing már gyerekkorom óta izgat, a barátnőm mellett nem volt erre lehetőségem, felhoztam neki a témát, de nem támogatott ebben, így hát hanyagoltuk.

újabban nem csak a nőkről hanem a péniszről is fantáziálok, igazából kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet, fogni, érezni, játszani máséval.. passzív szerepben szoktam fantáziálni erről.. mindemellett a crossdressing még mindig izgat, erősen gondolkodom azon, hogy a kaland kedvéért ilyen irányban keressek partnert, lehet csalódás lesz a vége, de valamiért nem hagy nyugodni ez a dolog, úgy érzem ki kell próbálnom. mit tanácsoltok, milyen oldalakon érdemes ilyen irányban partnert keresni?



2017. máj. 1. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi az öregisten az a crossdressing?
2017. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ellenkező nem ruháiba öltözését jelenti. Nem életvitelszerűen, hanem csak alkalmanként, és négy fal közt. Legalábbis nálam így nyilvánul/nyilvánulna meg.
2017. máj. 1. 14:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
egy próbát megér!ha nem jön be abbahagyod. ha viszont tetszik, nagyon nagy élményeket is átélhetsz.
2017. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Minden betegségnek külön neve van már?
2017. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
De az nem a travi, aki az ellenkező nem ruháit hordja?Ha ez a crossedress,akkor a travi mi??
2017. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5. Vannak fokozatok.
2017. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretnék beöltöztetni egy fiút lánynak. 16/L
2017. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó: Na ja, találtál már erre vállalkozót?
2018. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem.. :)
2018. ápr. 14. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!