Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Testépítők közül sokan biszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testépítők közül sokan biszexuálisok/melegek/pánszexuálisok?

Figyelt kérdés
Ugye egy testépítő rengeteget foglalkozik magával, meg akik járnak ilyen testépítő bajnokságra, azok ugye elég sok srácot látnak félmeztelen, esetleg meztelen. Tudtok erről valamit?

2017. júl. 29. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

A melegek között többen sportolnak,viszont a heterók között is van nagyon sok hiú,egoista,nárcisztikus már-már testképzavaros,maximalista:)


Ők nem is azért edzenek,mert a lányoknak akarnak tetszeni,hanem maguknak.


Nekem elsősorban az a fontos,hogy magamnak tetsszek.

A testet viselni jobb,mint mutogatni.

2017. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, mármint ez alapján a logika alapján biztosan nem. Ez olyasmi mítosz, mint például, hogy minden férfi balett táncos meleg.
2017. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elöttem szóló: pontosan így gondolom én is !
2017. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kifejezetten sok meleg lenne.
2017. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!