Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csalódtam a férfiakban....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam a férfiakban. Mindegyik csak a tökéletes nőkre hajt. A biszex nőknél mennyire fontos a nő külseje? Mi a fontos nekik? El tudnának fogadni egy átlagos, nem modell alkat idősebb nőt?

Figyelt kérdés
Csak tapasztalt bi vagy leszbi nők válaszait várom.
2017. nov. 9. 20:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem a tökéletesre hajtunk :) Bár most nem a férfiaknak címezted a kérdést, azért ide vetem :D Max. rossz emberekre leltél 37F
2017. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Miért gondolod, hogy ha nem találtál magadnak normális férfit (ez alatt azt értem, hogy olyat, aki a személyiségedet is értékeli, illetve nem aktuális divatirányzatok követőit hajtja), akkor neked nővel kell lenned?
2017. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mert úgy érzem, hogy a nők megértőbbek.
2017. nov. 9. 20:42
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

De ha nem vonzódsz a nőkhöz, akkor édeskevés próbálkozni náluk.

Egyébiránt csak hogy tudd, nem minden férfi hajt modellalkatú nőkre.

2017. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Férfi vagyok ugyan, de a nők alapjáraton nem annyira külsőségekre mennek, mint mi férfiak, szóval lehetséges.
2017. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízom:)Már csak leszbi vagy bi nők megerősítését várom. Nyilván vonzódom a nőkhöz...
2017. nov. 9. 20:51
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy a pasiknál, úgy a leszbi-és bi nőknél is vannak akik külsőre mennek, de vannak olyanok is akiknek nem annyira fontos a külső (igen, pasiban is van ilyen). Sőt mind pasiban, mind leszbi/bi nőben van olyan, akinek kifejezetten a ducibb nők tetszenek. 21/leszbi
2017. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerint is több hetero férfi megy külsőre,mint leszbikus vagy bi nők. Ha tetszenek a lányok akkor próbálkozz bátran. Szerintem egy átlagos lány a "legjobb". Ha számít a véleményem.
2017. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem is a testre, inkább az arcra gondoltam...
2017. nov. 9. 21:03
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Sokszor volt már hogy megláttam egy nőt, és gondoltam ez tök jó nő meg minden, közben meg pl. nővérem vagy lánybarátaim olyan kritikákat lenyomnak hogy az kb. hihetetlen. Bár lehet csak irigységből, de nekem úgy tűnik a nők sokkal kritikusabbak egymással szemben.
2017. nov. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!