Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Minek hívják azt, amikor egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek hívják azt, amikor egy nő szexuálisan férfiakhoz jobban vonzódik, de lelkileg a nőkhöz?

Figyelt kérdés
Tehát párkapcsolatra 90%-ban csak nőkkel tudja magát elképzelni, de szexben 70%-ban inkább férfiakhoz vonzódik. Azon kivül hogy biszex, hogy hívják ezt?
2018. jan. 31. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biromantikus? Ezt már itt többször olvastam, de nem tudom, mennyire létező vagy precíz kifejezés. :)
2018. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól írja az első, de ez a kifejezés nem foglalja magában az arányokat. Olyan nem is létezik szerintem, ami erre is kitér, nincs rá külön szó.
2018. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Homoromantikus biszexuális.
2018. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az 1.válaszoló alapján rákerestem erre a kifejezésre, és angolul találtam mindenfélét pl. biromantikus heteroszexuális. A leírásban az van - ha még jó az angolom - hogy olyan nő/férfi aki randizik mind azonos és mind ellenkező nemű emberekkel de csak az ellenkező nemmel fekszik le.

Hát ez nem teljesen igaz, mert nőkkel is szeretek szexelni, csak egy fokkal jobban szeretek férfiakkal. Viszont pasikkal el nem tudnám képzelni hogy járjak. Furcsa vagyok tudom :D

2018. jan. 31. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a #3 álláspontjára szavaznék.

Eleve nem lehetsz biromantikus, ha csak az egyik nemmel képzelsz el kapcsolatot, a mindkét nemhez való szexuális vonzódás miatt viszont mindenképpen biszexuális vagy.

2018. jan. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Homoromantikus biszexuális :D Micsoda elnevezések vannak...de legalább már tudom besorolni magam, köszi a válaszokat :D
2018. jan. 31. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!