Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiuk mit tennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiuk mit tennétek ebben a helyzetben? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval a barátomnak tényleg mikropénisze van (5-7 cm)

Ami kulonosebben engem nem zavar mert ugyanugy tudok elvezetett okozni neki de én eddig inkább passzívnak tartottam magam

De lehetséges hogy ezzel a méretel ő aktív??

Van bármilyen prakrika amivel csak 2-3 cm lehet növeni????



2018. márc. 31. 11:56
 1/7 Pep e ***** válasza:
76%
Nincs olyan krém vagy vegyület, amivel növelni a testrészeidet. Testmagasságot lehet, csak roppant sokszor el kell törni hozzá.
2018. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kellő hosszban futnak a barlangos testek a bőr alatt, akkor egy részét ki lehet "húzni" megfelelő sebészeti beavatkozással.
2018. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De gondolom a műtétnek is meglehetnek egyebba következményei
2018. márc. 31. 12:11
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha nem is lehet megnővelni mit ajánlotok??

Lehetséges vele szex?

Ha nem akkor hogyan tudnam jol kielégiteni

2018. márc. 31. 12:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, ha a páromnak mikro pénisze lenne. 1000 lehetőség vele szexeli.
2018. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Számos módszer létezik, egyik jobb mint a másik. A kamu pirulákat kihajítjuk a képből és marad a korábban már említett sebészeti módszer, vagy a pumpálás/nyújtás.


A pumpálás eredménye években mérhető rendszeres ésszerű használat mellett: azonnal mindig kap a tulajdonosa olyan 10% pluszt az első spriccelésig, de utána visszaáll a korábbi méretre. A vizes pumpa rendszeres használata hozz csak eredményt ami egyénfüggő.


Évek óta pumpálok, 13centiről 15centire értem de ahhoz nagyon állnia kell :) A pumpa testében ettől nagyobb de az elv ugyan az - a 13centis farkat 14centire, a 15centis farkat 16-17centire lehet húzni egy rövidebb időre... egyébként inkább a vastagsága nő nem a hossza.


Plussz az utóbbi időben megfigyeltem hogy a farkat a vákuum kifele is húzza a helyéről, ezt látjuk a pumpában. Egy kör alakú idommal ezt a hatást megszüntettem, így már nem is húz még annyit sem... 15centin maximum 1cm de ahhoz totál vákuum kell, amit nem birni 1-2 percnél tovább.


Nyújtógyakorlatokkal nem foglalkoztam, órát érdemes szánni ezekre úgy hogy közben csak félig állhat. Ha csináltam is kb 2-3perc után meguntam és inkább kivertem :D


Mindenesetre bármi előtt levágjuk a szőrzetet a farok környékén, többnyire az is elég hatékony :)

2018. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A sebészeti beavatkozás az tuti módszer.

Ott inkább a lábadozás a húzós. Már nem emléxem,hogy 6hét vagy hónap-ig nincs sex utánam

2018. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!