Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Milyen érzés az anál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen érzés az anál szex? Sosem próbáltam de kezdd nagyon izgatni a dolog .

Figyelt kérdés

Passzívként izgat. Csajjal sokszor voltam már de mostanàban ezen fantáziálok.

Eltudsz menni tőle ?



2018. ápr. 9. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Én bár csak dildóval csináltam, de húhh, isteni érzés :) Csak elélvezni azáltal nem tudtam, szóval van még mit gyakorolnom. Előtte én mindenesetre beöntéssel meg szoktam tisztítani magam, így könnyebben el tudok lazulni és nem kell aggódnom attól, hogy valami "olyan" lesz.


24/F

2018. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Isteni ahogy a prosztatád is ingerli valami, közben a partnered még verheti is neked, vagy akár te is magadnak, de nagyon hamar el fogsz menni. Azt sem szabad kihagyni, hogy a kitöltöttség érzése is mennyei
2018. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Én imádom.
2018. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem. Előfordult már, hogy elmentem pusztán attól, hogy dugtak, de az nem mindig sikerül. Viszont ha kézzel rásegítek, pillanatok alatt durranok minden alkalommal.

Ha vonz, próbáld ki. Arra készülj fel, hogy első 1-2 alkalom még nem az igazi, kellemetlen kicsit. Érdemes előtte előkészíteni a terepet, óvatos ujjazással, így nekem nem fájt az első se. Nem mindegy a partner.

2018. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod kiprobalhatjuk még nekem sem vot alkalmam kiprobálni pedig izgat az aktiv szerep meg hogy milyen lehet egy fiuval.23f
2018. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mert csak cumiztam eddig de érdekel engem is milyen lehet
2018. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó érzés, hogy magadba fogadhatod a másikat.
2018. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ha figyelmes a partnered nagyon jó tud lenni
2018. ápr. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Azt próbáld ki egy megbízható partnerrel majd hogy milyen amikor beléd élveznek közvetlenül. Hatalmas érzés.


Egyszer volt hogy dugtak, közben vertem magamnak és a partnerem belém élvezett azután fél percen belül, hogy én is elélveztem. Hatalmas volt.

2018. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Dildoval szoktam én is, nagyon szeretem.
2018. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!