Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Megpróbálnál nőként komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálnál nőként komoly kapcsolatot nővel?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt semmilyen kapcsolatom nővel, csak férfiakkal voltam és most is férjnél vagyok,de 6 hónapja megismerkedtem egy nővel és teljesen beleszerettem.Egészen más mint eddig minden kapcsolatom, 6 hónap alatt sokkal mélyebb kötelék alakult ki köztünk mint az előző párjaimmal, akikkel több évig együtt voltunk. Sokkal jobban megértjük egymást, érzelmileg is jobban törődik velem mint eddig bárki.Szóval azon gondolkodom,hogy elválok és megpróbálom vele,de semmi tapasztalatom nincs ezen a téren és egy kicsit bátortalan is vagyok,hogy mindenki előtt fel kell majd vállalni és hogy lesznek- buktatók, úgyhogy szìvesen olvasnám azok tapasztalatait,akik már átmentek hasonló helyzeten.

34/N



2018. ápr. 10. 11:39
 1/1 CFB ***** válasza:
100%

Mivel igazán szereted, szerintem próbáld meg. Két nő jobban meg szokta érteni egymást, mint egy nő és egy férfi. És férfiak 45-50 éves korukban klimaxosak lehetnek (többségük ennek létezését is tagadja).

Viszont ha van már gyereketek, aki fiatal, érdemes megfontolni, hogyha már teljesen azt a nőt szereted, csak akkor kellene elválni. Én talán még őt is megkérdeznék a dologról, hogy egyáltalán komolyak lennének-e a szándékai.

2018. ápr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!