Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leteznek olyan bi/leszbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leteznek olyan bi/leszbi lanyok, akik szeretik a duci csajokat?

Figyelt kérdés
Nem siman Jennifer Lawrence fele formasra gondolok, hanem tenyleg ducira. Ferfiaknal tudom, hogy jo paran preferaljak az ilyen alkatot,de lannyal vagy novel meg nem talalkoztam.
2018. ápr. 17. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, létezünk. :)
2018. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
És mi tetszik nektek bennük?
2018. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jennifer Lawrwnce vékony.


A teltebb,de àpolt,vonzó nők tetszenek,pl.az ilyen alkat:

[link]


Vagy ilyen:


[link]


De még ő is belefér:

[link]


Az extrém ducisàg annyira nem jön be,persze személyiségfüggő,de ha számokat kellene mondani,kb.olyan 90 kg-t mondanék felső határnak, az ideális számomra olyan 65-85 kg között.


27/Bi/N

2018. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy létezünk :D

Szívesen beszélgetnék veled :)

2018. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem valamiért elképesztően vonzanak. Ha látok csak az utcán olyan tényleg jelentősen telt nőt - különösen nyáron - a szexuális fantáziám rögtön elstartol. (Bi)
2018. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!