Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Észrevettétek már, hogy azok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogy azok a biszexuális férfiak akik barátnő/feleség mellett szexelnek férfiakkal is rendre passzívak? Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Az hogy ez most mennyire etikus egy másik kérdés
2018. máj. 6. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagyok jártas a témában de ha ez igaz, gondolom azért mert aktívnak lenni férfival vagy aktívnak lenni nővel között nincs akkora különbség mint aktívnak lenni nővel meg passzívnak lenni férfival.

Az erkölcsi részéhez meg no comment.

2018. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Talán mert otthon folyamatosan aktívak?


Az etika miatt meg ne aggódj,az ilyesmi általában a feleségek tudtával és engedélyével történik,mint nálunk is.


25/N

2018. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert azt keresik, amit otthon nem kapnak meg. Tehát őt elégítsék ki análisan, és ő szophasson.
2018. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan uni vagyok, de jobb szeretem ha számban, vagy a seggemben érzem a másik szerszámát. Hogy miért? Mert ezt nem kapom meg a feleségemtől.
2018. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kapcsolatban nem igazán pasizok, de én pont a kivétel vagyok, mert aktív vagyok férfiakkal is.


Mondjuk ez simán lehet a "kivétel erősíti a szabályt". ;)

2018. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is aktív vagyok a férfiakkal is, mint az előző válaszoló. Mondjuk szopni szopok ha a másik igényli és szép farka van, de legtöbbször én szopatok és csak én vagyok aki dugja a másikat.


De megértem ha valaki tényleg azért passzív férfiakkal, mert másra vágyik.

2018. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt azonnal megcáfolnám!

Van feleségem!

Nem vagyok passzív...

AKTÍV BI vagyok, aki imád szopni!

És leginkább fiatal fiúk társaságát keresem...

2018. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!