Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy férfi szeretne orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szeretne orálisan kielégiteni egy másik férfit válalja ezt fel nyiltan vagy sem? 46F

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

egy férfi csak akkor elégíthet ki egy másik férfit ha kiírja a facebook oldalára és legalább 15 like-ot szerez!


mi ez a hülye kérdés? ha le akarsz szXpni valakit akkor menj oszt szXpd le! te dolgod

2018. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy Te biszex vagy, rendben van, de, ha egy heterotól kérdezed meg, hogy lesz*phatod-e, lehet, hogy nem várt reakciói lesznek. Jobb lenne, ha egy biszex, vagy meleg pasit kérdezel meg. Nagyobb sikered lehet. Megfelelő társaságban nyugodtan vállald fel, hogy sz*pni szeretnél, egyébként inkább csak csendben vágyakozz!
2018. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen szeretnék szopni
2018. máj. 7. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha velem szembe lennenek ilyen vagyaid es megprobalsz megkornyekezni biztos, hogy nem erdekelne hogy biszex vagy, mert nekem csak egy bu...zinak tunnel es finoman szolva ranyomna belyeget az addigi baratsagra, munkakapcsolatra.

41f

2018. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért is kellene a privát szférádat közszemlére tenni? Ha valakinek a farka érdekel akkor tedd vagy ne tedd, de ne próbáld. Ritka az ha ismerősi körből kerül ki a szerencsés, de szerencse is kell hozzá különben úgy jársz mint az utolsóval ha bekérdeznél.


Ha fiatalabb korban ez a hobbi kimaradt most jobb ezt idegenbe megoldani és ha sikerül, akkor a cumizásrol senkinek egy szót se :D

2018. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jfk72 ***** válasza:
100%
Nagyon ciki ha kiderül,ezért jobb ha nem ismerössel próbálkozol. Nekem is van több haverom aki szerintem simán leszopna engem,én meg örülnék neki,de nem mernék próbálkozni. Maradnak a elég oldalak,vagy a gyakori kérdések :-) 46/f
2018. júl. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!