Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tudathatnám a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudathatnám a legjobb barátommal, hogy több is lehetne köztünk? 18/f

Figyelt kérdés

Ő is 18 éves fiú, nem tudom biszexuális e.

Sokszor van olyan, hogy délután/este áthív magához, hogy a szülei elmentek, egyedül van otthon, csinálhatnánk valamit.

Soha semmi szexuális dolog nem volt köztünk, de már párszor megfordult a fejemben, hogy milyen jó lenne ha leteperne, rámmászna. Volt már olyan helyzet, amiből lehetett volna valami, de nem lett.

Hogyan célozzak rá, adjam a tudtára, hogy én akár több dologban is benne lennék?



2018. máj. 12. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem azzal kéne kezdened, hogy kideríted vannak e biszexuális hajlamai. Tereld oda a témát, kezdj egy mesélni egy kamu ismerősről, hogy ő biszex és ezt meg ezt halottad róla, mi a véleménye róla, őt érdekli e ilyesmi stb. Ha azt látod, hogy egyáltalán nem vonzódik a fiúkhoz, és nem akarod tönkre tenni a barátságotokat, akkor szerintem engedd el a dolgot.
2018. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Ha valóban ő a legjobb barátod, akkor ne rontsd el a dolgot.

Igazán jó barátot nehéz találni. Kufircot annál egyszerűbb.

2018. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Amikor legközelebb áthív hozzájuk, rendezhettek egy versenyt, hogy ki lő messzebbre. Ha benne van, akkor legfeljebb takarítani kell utána, ha nem, akkor még mindig mondhatod, hogy csak vicceltél. Mindenképpen kicsivel közelebb kerülhetsz ahhoz, hogy megtudd, érdekli-e az ilyesmi.
2018. máj. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
88%
Legegyszerűbb egy kis alkohol, oldja a feszültséget, az ember is bevállalósabb, akkor már mehet a könnyebb közeledés, ha meg nem jönne be neki akkor rá lehet fogni alkoholra
2018. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Csinálj egy kamu fb profilt egy szexi srác képével irj rá a haverodra hogy szivesen megismerkednél vele
2018. máj. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!