Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval lenne egy hölgy, akiért teljes mértékben megbolondulok, de viszont észre vettem, hogy ő ezt tudja és játszik velem...🤔 Találkozásnál szerintem vörösebb vagyok egy ráknál..xddd Kérdezget elég komolyan, aztán talán ki jön belőlem egy egyszavas válasz, de ez sem biztos 😁 Már sokszor szégyenlem magam, de egyszerűen nem tudok megszólalni, úgy kívánom 😅🤣 Látom rajta, hogy beszélgetne, de én annyira kivagyok, hogy ahogy tudok, már ott sem vagyok, és még egy szia sem esik ki a számon (ez talán még gáz is), de nem fogalmam nincs, mit csináljak vele, nem gondolom, hogy hajlana ilyen dolog felé, csak sok a félreérthető kérdés..Lassan másfél éve, hogy oda vagyok érte😁😁 Szívesen olvasnék hasonló helyzetben lévőktől sztorikat, nekem is van 😀😀 Privátban esetleg ötleteket is fogadnék szívesen , hogy most mi tévő legyek, már olykor-olykor ott tartok, hogy mindenki előtt megcsókolom..😁😁 Ez a vágy hatalmas...😑😑 22/L

2018. jún. 11. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolatban vagy vele? Hány éves?
2018. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Privátban válaszoltam.😊

2018. jún. 11. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:
4%
A leírt kérdésed alapján még 14-nek se néznélek...
2018. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A válaszod egyáltalán nem kapcsolódik az általam feltett kérdésekhez! Kicsit gáz oda böfögni valaki kérdéséhez olyan dolgot, amit egyébként senki sem kérdezett..😒 Grat neked...✌️
2018. jún. 11. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írhatsz :)

(ha nem válaszolok egyböl, az nem azt jelenti, hogy nem is fogok, csak nem vagyok gépnél)

2018. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!