Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Első bi szopásnál meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első bi szopásnál meddig lehet elmenni? Ha bejön mindkét félnek, akár szex is lehet belőle? 27/f

Figyelt kérdés
Még nem próbáltam ilyesmit, nincs partnerem sem.
2018. júl. 21. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szex is belőle. De elsőre elég a szopás.
2018. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam csak szopás volt/van, annak többféle változata többször is :D

És addig szoktunk elmenni amig a számba nem élvez (vagy arcra ahova akar) tisztára nyalom és lelép

Lehet belőle szex ha akarjátok

2018. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig akartok, de én inkább maradok a szopásnál, a térdelésnél nincs is jobb.

19f kecskemét

2018. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Legelső alkalommal amikor valaha találkoztam sráccal, akkor kölcsönös szopás után megdugtam én őt. Nálam ez simán belefért, eszembe sem juttott, hogy lépésenként, apránként haladjunk


24/F

2018. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá szabály. :)

Amikor nekem volt az első (és eddig egyetlen), úgy megtetszett, hogy szerettem volna, ha meg is d*g, de neki nem volt hozzá kedve. De így se volt rossz. :D Ha mindkét félnek bejön a helyzet, akkor minek fognátok vissza magatokat?

2018. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először vettem a számba egy férfi farkát, izgatott, hogy meg is dugassam magam, de nem voltam elég bátor hozzá, így csak szopás volt.
2018. júl. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet belőle bármi, bár én imádom ha a számba élveznek, így csak a második körrel de bármi belefér


22F

Írhatna valaki...

2018. júl. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt csináljátok, ami jól esik. Nem kell semmit erőltetni, de, ha van megfelelő partnered, akkor semminek sincs akadálya.
2018. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!