Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az az álom mit jelent, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az álom mit jelent, ha egy régi fiú ellenségem (aki sokat bántott engem a középiskola alatt) álmomban megdugott? 24F

Figyelt kérdés

Már 6-7 éve, hogy nem vagyok középiskolás és már úgy érzem elfelejtettem a bántásokat.

Az álom elején nem akartam, hogy ez történjen.



2018. aug. 11. 10:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Félsz attól, ha újra találkoztok, ugyanúgy bántani és megalázni fog?
2018. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez azt jelenti, hogy végig alárendelt szerepben voltál vele kapcsolatban.
2018. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Az agy egy elég különös, bonyolult és megfejthetetlen kis szerkentyű.

Sokan sokféle magyarázatot próbálnak keresni rájuk, és ezzel pénzt kicsalni az emberekből, de valójában még a közelében sincsenek az álmok jelentéséhez és miértjéhez.

2018. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyértelmű, hogy a kettőtök kapcsolatában te voltál az alárendelt.

"Az álom elején nem akartam, hogy ez történjen."

Később már igen?

2018. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mazochista hajlamok?
2018. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4-es

Az álom elején nagyon tiltakoztam, próbáltam menekülni.

De utána, kb. a felénél elkezdett jó érzés lenni és kezdtem beletörődni.



És utána felébredtem.

2018. aug. 11. 11:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szeretsz szubmisszív lenni és ő egy jó alany domináns szexpartnernek. Mivelhogy bántalmazott.
2018. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy egy elég mély sebet okozott benned azzal, hogy akkor bántott. Mivel a suli befejeztével a probléma is megszűnt, így tudatosan már nem gondolsz rá. Viszont ha csak szóba kerül a neve, meglátod egy fényképen vagy mondjuk az utcán, újra beugranak a régi érzések.

Az álmodban ugyanúgy megszégyenít, megaláz mint régen a valóságban, az álom szexuális töltete pedig inkább metaforikus, talán csak annyi a magyarázata, hogy szexuálisan épp ki voltál éhezve mikor ezt álmodtad. Az pedig, hogy a végére elkezdett jó érzés lenni és beletörődtél, azt jelzi, hogy valójában szereted a szubmisszív (alávetett) szerepet a szexben.

2018. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű, hogy az illető egyébiránt szimpatikus volt neked (vagy fogalmazzunk úgy, hogy nem volt kifejezetten ellenszenves testi értelemben sem), így a pozitív vonzalom és az elszenvedett sérelem ezt a sajátos "szado-mazochista" álmot váltotta ki. A kérdés legfeljebb az lehet, hogy együttjárt-e ez az álom éjszakai magömléssel ?
2018. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, de reggel állt a farkam, úgy emlékszem.
2018. szept. 3. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!