Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés

Nem rég tisztáztam magamban hogy biszex vagyok és el szeretném mondani a szüleimnek, de nem tudom hogyan kezdjem el.

Légyszíves csak normális választ kérek.

(16,L)


2018. szept. 10. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a szüleidet, biztos van elképzelésed arról, hogyan reagálnának, miként kezelnék a dolgot. Én a helyedben amúgy inkább akkor mondanám el, amikor felmerül egy konkrét kapcsolat lánnyal, addig csak felesleges konfliktusoknak teszed ki magad.
2018. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Hmm... én heteró vagyok de sosem mondtam el ezt a szüleimnek. Szerintem amíg nem viszed el bemutatni a barátnődet addig nem is tartozik rájuk.
2018. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell elmondani.


Én úgy élek biszexként, hogy azt senki nem tudja rólam. Se a családom, se a barátaim, se az ismerőseim. Max. a partnereim ugye, akikkel szexelek. Tök jól megvagyok így.

2018. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hasonlóképp vagyok, mint a 3-as válaszoló.

Amúgy meg mért kéne elmondanod? max, ha rajtakapnak, és nem értik a helyzetet, akkor felhomályosítod őket.

pl nem igazán láttam volna értelmét elmondani anyámnak, h mind2 nemmel szívesen szexelek, mitől lettem volna előrébb, ha ezt meglépem? pont semmivel.

30F

2018. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szüleidet te ismered, te tudod, miképp reagálnának erre a bejelentésre. Vedd figyelembe, hogy még a korodnál fogva erősen függsz tőlük. Ha minden áron el akarod mondani nekik, várj vele, amíg nem leszel független tőlük, legalább anyagilag.
2018. szept. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legjobb levélben, mert akkor nem vagy ott, ha el akarnak verni.
2019. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, nem muszáj egy szülönek mindent tudni!
2020. febr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!