Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Milyen jelekből lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen jelekből lehet következtetni, hogy bejöttök egy másik lánynak?

Figyelt kérdés

Volt egy helyzet,sok jelzést kaptam egy lánytól,amiből arra következtettem,hogy vmi van a háttérben,léptem óvatosan, normális kereteken belül,de közben úgy tűnik,hogy tévesek voltak a megítéléseim :D


Így örülnék néhány tippnek milyen jelzéseket adhat egy másik lány :D


26/L


2018. okt. 22. 20:14
 1/5 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__9..


Ezt a kérdést is én raktam ki még régebben.

2018. okt. 22. 20:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Valamilyen úton módon hasonló helyzetben voltam. A lány mindig nézett engem (khm azóta is), meg nagyon sokszor zavarban volt mellettem, sokszor tett félre érthető megjegyzéseket.


Bár tudom a szexualitását, barátnője is van, csak vagy én értettem valamit nagyon félre, vagy nem tudom

2018. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem értem,hogy miért kell félre érthető jelzéseket adnia bárkinek is ha nem akar kvázi semmit.


De hát nyilván ne legyen már olyan egyszerű :D

2018. okt. 23. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, az ember néha félre akarja érteni azokat a jelzéseket.

Éppen benne vagyok ebben, és annyira szeretném minden nézésébe, mozdulatába, mondatába belelátni/hallani azt, hogy ő is ugyanúgy gondolkodik rólam, mint én róla. És mivel olyan nagyon szeretném, képes vagyok belemagyarázni is a dolgot. Ahogy a kezünk összeér, amikor állja a tekintetemet, amikor már 20 perce tudunk a semmiről beszélgetni... és ezekről mindig elhiszem, hogy azért vannak, mert esetleg ő is...

Aztán rájövök, hogy hülyeség. Én vonzódom hozzá, ezért jelentéktelen dolgokban is jelentőséget tulajdonítok.

Vagy nem, és lehet, hogy mégis ;) Nem tudhatom. Esetemben elég bonyolult a helyzet, annál mindenképpen bonyolultabb, minthogy csak simán kezdeményezzek.

2018. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó igazad lehet, hogy ha annyira akarjuk,már mindenbe bele látjuk a nem létezőt is.


Csak fura az,hogy én évek óta hozzá járok. Eddig nem néztem rá úgy mint nőre. Csak szimpla kedves jó fej orvosra. Viszont nyáron vmi elindult. Méghozzá ahogy hozzám kezdett viszonyulni. És még akkor sem kapcsoltam,csak hogy jé mintha totál másképpen viselkedne velem. Ahogy teltek az alkalmak egyre több egyértelműnek tűnő jelzést adott. Akkor gondolkoztam el rajta,hogy most ő akarhat e vmit? Utána kezdtem szerintem többet látni a dologba, de az elején nem még csak fura volt tőle. De persze lényegtelen én kezdeményeztem egy sétát nem élt vele,úgy hogy előtte meg írta hogy benne lenne.


Na mindegy :D

2018. okt. 29. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!