Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg csak az interneten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pomazi73 kérdése:

Tényleg csak az interneten élünk és találkozni senki sem akar?

Figyelt kérdés
Partner keresésben azt veszem észre H írogatni urogatnak de a találkozások nem jutunk el soha. Hova tünetek a tökös uni pasik? Vagy a kevésbé dilis passzívak? Adjam fel a keresgélést?

2018. dec. 4. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
... vagy csak megöregedtél, és már nem bukik rád minden kistini. ;)
2018. dec. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez meglehet. De írogatni mindenki tud. Rámirnak aztán meg eltünnek
2018. dec. 4. 09:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha társkeresőn vadászol, ott biztosan taliznak is, viszont ide nem ezért járunk. Én csaj vagyok, velem is állandóan talizni akarnak az “itteniek” de eszemben sincs, nem ez az ittlétem célja.
2018. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az mindegy hol vadászol. Beáltunk egy gépekhez rögzített világba.nincs személyes kontakt.
2018. dec. 4. 11:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért nem találkoznak, mert kamuznak, mint korban, mint kinézetben. Meg aztán recskázni a monitor előtt jobb,élvezés után hopp.....elmúlik a " szándék ".....és ez aktívra, passzívra, melegre, biszexre érvényes. Ha képet kuld, az sem garancia, mindenhonnan letölthet, fotoshoppolhat. Nekem is volt aki 32-nek mondta magát, s találkozáskor " csak " harminc évet öregedett :) És még ő volt felháborodva.....mondván lélekben nem idős....Kár, hogy nincs egy KHR listához hasonló az ismerkedésben is, oda fel lehetne tenni ezeket a csaló jómadarakat !
2018. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mina baj?? Hogy senki sem akar ismerkedni. Mindenki azonnal caak a szexet akarja. Azért nem mindegy,kivel mit csinálunk. Előtte meg kellene ismerni a másikat, úgy elberileg is. Ha ezt megemlítem, pont hogy azok lépnek le, akik előbb talizni akartak.
2018. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én találkozpm is,ha...
2018. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kor kérdése. 25F vagyok, kicsit alacsony, de nekem se jön csak úgy össze :D
2018. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg. Neten siránkozás, de ha egy szerelmes fiú randira hív, akkor sumákolás, aztán meg lehet ríni, hogy "engem nem szeret senki". Nem is értem, minek a nagy küzdelem a melegházasságért, mikor mindenki a gép előtt élvezkedik csak.
2018. dec. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi van akkor ha már megvolt a találkozás többször is és minden a terv szerint halad tovább aztán az illető se szó se beszéd felszívódik, ugyan látod skype-on, váltotok is pár szót te próbálsz találkozni, ő nem mert mindig dolga van, nem ér rá mindig közbejön valami, hetes halogatások folyton.


Ezután megnézed az erotikus társkeresőn ahol egyébként "megismerted" és azt látod hogy minden nap feljár. Ezért létrehozol egy kamuprofilt kamu képpel és simán leszervezel egy találkát úgy hogy még csak arckép (kölcsönös szimpátia miatt) és telefonszám se kell arra a napra amire egyébként totálisan nem érne rá. Megmondja kb. hol kellene összefutni és utána valszeg megy a találka.


Nyilvánvalóan patkány viselkedés, de miért nem lehet akkor egyből közölni hogy bocs, nem jó ez így, nincs kémia/stb. vagy valami, lehet egy alaposabb átbeszélés után nem is lenne gond, változni én is tudok ha van kiért és tudom min változtassak de nem, bekussol és inkább keres más ismeretlent.


Ez is egy borzalom.

2018. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!