Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, szerintetek ti rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ti rá tudnátok venni egy hetero srácot arra, hogy a ti jelenlétetekben biszex dolgot is kipróbáljon?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan?

2018. dec. 18. 00:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Szinte biztos vagyok benne hogy a páromat nem tudnám rávenni.
2018. dec. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Igen

Ügyesen

2018. dec. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Hetero srác vagyok, ha valaki rátudna venni bármire is pasival, önszántamból, annak kalapot emelnék :D
2018. dec. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 mikeXxX ***** válasza:
77%

Hülye vagy fiam 😂?

Erre még egy álomnő sem venne rá !

39f

2018. dec. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

#1

A párod biztos, hogy nem hetero, ha rá tudod beszélni arra, hogy másik férfivel szexuálisan csináljon valamit. Max nem beszéltetek eddig a biszexualitásáról.


#2

A fent írtak rád is vonatkoznak.

2018. dec. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó az első pont azt írta hogy biztos NEM tudná rávenni a barátját.

És igen ha fiú vagy és ezt akarod akkor nem vagy hetero. Hetero sosem fog hozzáérni pasihoz. Ha azt érted biszex dolog alatt hogy nem egy pasi hanem egy lány csinál a barátjával valamit pl felcsatolhatós akkor az nem biszex dolog amíg ellenkező nemmel történik. Ezt hetero pasik is szerethetik akár, a prosztatájuk nekik is ugyanúgy érzékeny. Az más kérdés hogy aki erre vágyik azok közül sokan pasinak is emgednék de akkor ők ugyanúgy biszexek.

Plusz miért akarna egy lány a pasija seggébe dugdosni dolgokat vagy azt nézni hogy egy másik pasi megdugja?

2018. dec. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Engem rá tudna venni De érdekel is a dolog
2018. dec. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
* Pont hogy inkább a pasik akarják, hogy a barátnőjük ezt akarja. Gondolom te is pasi vagy és most várod a lányoktól hogy írjanak hogy igen ők ilyet akarnak. De ha te nem is, az ilyen válaszok feltevői 95 százalékban "kíváncsi hetero" pasik. Magyarul biszexek.
2018. dec. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam, hogy van-e lány, aki szerint ez izgalmas, aki szerinte rá tudna venni srácot. Illetve hogyan. Nem vitát szítani szerettem volna
2018. dec. 18. 08:09
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem vita, caak az a kijelentés hogy hetero fiút biszex dologra rávenna...ha csak nem erőszakolja meg egy pasi, tartunk pisztolyt a fejéhez akkor aligha lehetséges. Ha igen akkor az a srác biszex-amivel amúgy semmi baj-max nem tudott róla vagy nem ismeri be talán magának sem.
2018. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!