Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egyes lányokat miért izgat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányokat miért izgat, ha rávehetnek két srácot, hogy kipróbálják egymással?

Figyelt kérdés

2019. jan. 17. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Amiért két srácot is két lány. A fiúkhoz vonzódnak, és kettő jobb egynél. De én úgy vettem észre hogy ez inkább a fiúkat izgatja, főleg hogy találjanak olyan lányt akinek bejön ha biszexek.
2019. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%

Szexuális dominancia


Sokak számára a szex a birtoklásról és hatalomról szól. Az ilyen típusú kérések teljesítése pedig egyértelműen igazolja annak a dominanciáját, aki ezt kérte. hiszen úgy táncolsz, ahogy ő fütyül...

2019. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem durva dolog ez
2019. jan. 17. 22:10
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Volt egy barátnőm aki miután elárultam,hogy biszex vagyok,kifejezetten kérte, hogy csináljuk előtte. Mondjuk ő valóban domináns volt.
2019. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
és ha triszexuális vagyok akkor azt kéri, hogy kecskével is előtte?
2019. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Gondolkozz. Ezt hívják heteroszexualitásnak(a lány részéről). Amúgy meg senki nem akar senkit rávenni semmire amit nem akar,nekem pl.biszex a barátom,ő is imád 3-asozni +1 pasival.

22/L

2019. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
és ha tetraszexuális vagyok akkor négyesben kell? férfi nő állat marslakó?
2019. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
A biszexuális nem azt jelenti hogy két fővel szeret valaki szexelni, hanem hogy mindkét nemhez vonzódik. Vannak akik férfiakon és nőkön kívül azokhoz is vonzódnak aki rossz testbe születtek, és át szeretnék műtettni magukat, ők a pánszexuálisak.
2019. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%

két féle nemmel

a tri három félével. 3 nem nincs de ott az állat.

a tetra négyet jelent, a negyedik a földönkívüli.

csak azt nem tudom, hogy a pentaszexuális az milen.

2019. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól van tesóm biztos. :D Kitalálhatsz új megnevezéseket de a többi ember azokat akik állatokhoz vonzódnak még mindig zoofilnek nevezi, és nem szexuális irányultság hanem szexuális preferencia zavar, de ezt ne velem vitasd meg hanem a szakértőkkel ha szóba állnak veled. :D Nem tudom ott te feléd mennyire gyakori de én földönkívüliekhez vonzódó emberekkel sem találkoztam még.
2019. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!