Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, volt már veletek olyan, hogy az első szex egy férfival inkább megerősítette bennetek, hogy a lányokhoz jobban húztok?

Figyelt kérdés
Velem most ez történt. Eddig csak lányokkal voltam, de most nem rég összejött egy férfival a dolog, de azt érzem semmi extra nem volt. Nem azt mondom hogy rossz volt, inkább csak úgy elment. Az az érzés maradt meg bennem, hogy egy nővel sokkal jobb. Eletek is történt már ilyen?

2019. febr. 6. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan voltam, csak én évekig csak fiúkkal voltam,aztán megismerkedtem egy lánnyal és rájöttem hogy a lányokat jobban szeretem.Azóta szinte csak lányokkal voltam, volt 1-2 pasim is, de mindegyiket megcsaltam lányokkal.

24/L

2019. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanez volt. Nem éreztem hogy rossz volt, vagy undorító, vagy képtelen lettem volna megismételni, de olyan ürességérzetem volt ahhoz képest amit lányokkal éreztem korábban.

Most úgy vagyok hogy bejönnek a fiúk, de nem érzek különösebb nagy vágyat hogy lefeküdjek velük. De ha egy lány bejön... Ha már csak barátnőim lennének nem érezném hogy kihagyok valamit. Ha meg arra gondolok hogy már csak fiúkkal ismerkedhetek, az meg ürességgel, unalommal tölt el.

2019. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem fordítva volt, egyszer kellett lefeküdnöm lánnyal, hogy rájöjjek hogy nekem sokkal inkább erre van szükségem. Élveztem fiúkkal is a szexet, de közel sem annyira mint lányokkal. Lányokkal nekem sokkal jobb minden, fiúkat hanyagolom mert úgyse bírnám velük hosszú távon.
2019. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!