Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 18 évesen ilyenre gondolni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen ilyenre gondolni?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatban éltem egy férfival, akivel fél éve szakítottunk, miatta, és nem miattam. Mindig is féltem a homoszexualitástól, sosem tudok csókolózó férfiakat/nőket nézni.

Pár napja egy buliban voltam, és ott két lány smarolt. Nem bírtam rájuk nézni sem, de azóta elgondolkodtam, hogy mi van, hogy ha én is hiszed leszek egyszer. Azóta be beszéltem magamnak, és két napja rettegek, hogy leszbikus vagy biszex vagyok. Mindig megnézem a nőket, de csak, hogy összehasonlítást magammal. Sosem tudnék megcsokolni egy nőt pl. Szexuálisan nem vonzanak. Mégis napok óta rettegek, hogx egyszer az leszek... 18 evesen nem ciki feltenni magamnak ezt a kérdést?

18/L



2019. márc. 3. 12:30
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elemzését a helyesírási hibákért. Szóval csak azért nézem meg őket, hogy én mennyivel vagyok rosszabb/jobb külsejű náluk. Nem érzek vonzalmat a barátnőim iránt sem. Férfiak iránt csak.
2019. márc. 3. 12:32
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
"18 évesen ....4 éves kapcsolatban éltem egy férfival, akivel fél éve szakítottunk," Vagyis 13 évesen már kapcsolatban éltél. Gondolom elötte is voltak már kalandjaid. Biztosan észrevetted volna ha vonzodnál a lányokhoz is. Megnyugodhatsz!
2019. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
38%

"Nem érzek vonzalmat a barátnőim iránt sem."


Még... :P Amúgy teljesen normális. Vannak olyan lány ismerőseim, akik együtt szoktak fürdeni, nem biszexek, nem történik semmi köztük, csak a kaland miatt csinálják. :) Viszont engem te most jobban érdekelsz, szívesen megismernélek! Írsz magadról? :) 30F

2019. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jaj el sem tudnám képzelni, hogy együtt fürdőnél velük. Egyszer férjet szeretnék, és gyerekeket. Csak nem értem, miért jött ilyen gondolatom?! Napok óta bűntudatot van, és egyre jobban lovalom bele magamat, hgy ezek milyen undorító és miért gondoltam ilyenre. Természetesen férfi part keresek magam mellé. Eddig 2 férfival csokoloztam, abból az egyik a párom volt. Aki fel tudott izgatni. Egy no nem tudna, úgy érzem és gondolom. Köszönöm az eddigi válaszokat, várok meg és tapasztalatokat is.
2019. márc. 3. 12:48
 5/19 A kérdező kommentje:
Első: nem voltak kalandjaim, ő volt az első barátom és az utolsó is (eddig!) jelenleg part keresek, férfit!!!!
2019. márc. 3. 12:49
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a gond? Az hogy normális vagy?
2019. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egyszerűen nem értem magamat. Miért gondoltam ilyenre. Azóta ostorozom magamat ezért a gondolatébresztő, holott világ életemben és most is csak a férfiakat nézem meg ÚGY.
2019. márc. 3. 13:33
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad néhány hétre, keress egy hobbyt. Majd megtalál a szerelem ismét nemsokára !
2019. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
NEM vagy biszexuális, leszbikus meg végképp nem, csak iszonyat nagy homofób, szóval nyugi van...
2019. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

Igen! Godolj rá 18 évesen, ha annyi vagy!

Ha ciki magadnak felteeni a kérdést, tedd fel nekem.

2019. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!