Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol van az a pont, amikortól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az a pont, amikortól megcsalás? Az ismerkedés mely szakaszától "nem szabad" lefeküdni mással?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 03:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem onnantól hogy heti min. 3x taliztok.
2019. márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem onnantól hogy bár még nincs kimondva mégis napi szinten beszéltek, már legalább csók volt és legalább heti rendszerességgel találkozgattok
2019. márc. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ha megvolt az első csók, akkor lényegében már nem kellene mással lenni, ugye?


Jelenleg naponta beszélünk, heti 1-2 alkalommal találkozunk, de csók, ilyesmi nem volt.

2019. márc. 27. 11:52
 4/10 anonim ***** válasza:
jó kérdés.. ez eléggé határeset. valami azért volt már? volt, hogy megfogta a kezed? simán lehet hogy semmi komoly szándéka nincs az irányodban, csak úgy van vele, hogy találkozgattok dumáltak aztán lesz ami lesz. ezt neked kell tudnod
2019. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miattam nem volt. :) nem miatta.
2019. márc. 27. 13:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az, ha van párod és titokban mással randizgatsz, mégha nem is történt semmi, az már megcsalás, hisz a párod a háta mögött játszod ki.

Ha csak barátok vagytok ezzel az illetővel, miért titokban csináljátok?

2019. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs senkim, hanem ismerkedek valakivel. Nem titokban, hanem nekem ez az első ilyen, hogy velem egyneművel randizgatok. Viszont nem tudom, mikortól hagyjak fel azzal, hogy lefekszek valakivel (bár nem szoktam, de bármikor adódhat olyan, hogy alkalmam adódna rá).
2019. márc. 27. 16:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már az megcsalásnak számít, ha a másikra többet gondolok, szívesebben beszélek vele, keresem a társaságát. A normális kapcsolatok érzelmekkel kezdődnek.
2019. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát....úgy érzem, hogy akármi is lesz, nekem jelenleg kedvem sincs mással lenni, így a kérdésem értelmét is vesztette. :(

)

2019. márc. 29. 23:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy eszedbe jut, hogy vajon ehhez most a másik mit szólna, rosszul esne e neki, ha megtudná.
2019. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!