Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tanácsolnátok? Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy kezdjem. 20-as éveim közepén járok és van egy barátnőm. Már pár éve észrevettem, hogy a fiúk is vonzanak, de eddig soha nem annyira mint az utóbbi időben.

Nemrég az egyik legjobb barátomat láttam meztelenül, huzamosabb ideig (nem igazán szégyellős és miközben levetkőzött mellettem beszélgettünk, és egy darabig úgy is maradt) és, hogy őszinte legyek, ilyen gyönyörű pasit még életemben nem láttam, se arcilag, testileg intim területileg.

Viszont mióta ez volt és láttam, hogy milyen vonzó úgy az összkép, azóta nem tudok másra gondolni. A barátnőmet ugyanúgy szeretem, de ez így itt van a fejemben és per pill nem tudok nem gondolni arra, hogy milyen szívesen elégíteném ki orálisan a legjobb barátomat, vagy esetleg még többet csinálni.

Nem megy ki a fejemből, de se ő, se a barátnőm nem olyan, aki ezt el tudná fogadni. Többször is kifejtették már erről a véleményüket - ezért el se mondtam még nekik, hogy milyen ilyenfajta érzéseim vannak.


Tudnátok tanácsot adni? Mit csináljak?



2019. ápr. 3. 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

Talán a legjobb lenne, ha elnyomnád az olyan gondolataidat, próbálnád elfelejteni azt ami történt.

Igaz, ez nem olyan egyszerű, mint így leírva.

Sokáig, talán egész életedben ott lebeg majd a kép a szemed előtt, pláne akkor, ha a barátod még sokszor elköveti a meztelenkedést előtted.

Talán, ha sokadik alkalommal látod majd, megszokod.

Egy ilyen alkalommal, mikor meztelenűl mutatkozik, kellene elmondani neki, hogy valahogy a teste látványa milyen gondolatokat csalt elő belőled, és próbáljon úgy viselkedni, hogy ez ne ismétlődjön.

Azt is tudom, hogy, a rendszeres találkozások alkalmával, mindig eszedbe fog jutni, miket láttál amikor ruha nélkül volt.

Lehet, megért. Lehet elítél.

Szerintem, a barátságotok fontosabb!! Vigyázz rá!

2019. ápr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Voltam már hasonló helyzetben annyi különbséggel,hogy a barátnőm attól,hogy lelkileg hozzám vonzódott,a szexualitás terén eléggé nyitott volt.Összehozott egy olyan hármast,hogy mindenki megkapta amit szeretett volna.Azután ha ő nem is volt jelen,akkor is sikerült a barátommal szexuálisan együtt lennem.
2019. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!