Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aktív fiúk, elmesélitek/leírjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív fiúk, elmesélitek/leírjátok hogy hogyan dugtatok egy teljesen kezdő szűz passzívot? Ti hogyan csináltátok? Milyenek voltak a reakciói?

Figyelt kérdés

Érdekelnek a részletek is, az sem baj, ha valaki csak privátban írja le.

Mert a passzív szerepen gondolkodok és nagyjából el akarom képzelni, hogy egy tapasztalatlan szűz hogyan viselte a dolgot.



2019. ápr. 20. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Bár tudnék már mesélni ilyen tapasztalatról :)
2019. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan nem aktív, hanem uni vagyok, és azt nem tudom elmesélni neked, hogy egy kezdő, szűz passzívnak hogy vettem el a szüzességét, de azt igen, hogy én hogy vesztettem el.

Egyik este, hogy legyen az estének valami értelme, felszedtem egy nálam valamivel idősebb pasit. Egy, két sör mellett megbeszéltünk, hogy leszopom. Mert valójában nem volt hova mennünk, értsd lakás, egy park félreeső zúgát szemeltük ki a légyottunk helyszínének.

Hamar eljutottunk odáig, hogy a számban érezzem azt a gyönyörű, kb. 17 centi hosszú és 4-5 centi vastag farkát. Bő nyállal szoptam. Többször kivettem a számból, nyalogattam, kézzel játszottam vele. Egyszer csak, amikor épp megint a nyaláshoz értem, megszólalt a "pasim". "Te, én téged most megb***lak!" Már régóta ott volt bennem a vágy, hogy valaki megdugjon, csak féltem tőle, hogy biztos fájni fog. Most hamar szabaddá tettem a hátsó bejáratot, és előre hajoltam. Ő odaigazította a nyálamtól lucskos farkát az ánuszomhoz, és el kezdte benyomni. Kicsit kellemetlen volt, ahogy egyre mélyebbre hatolt, de azt a fájdalmat nem éreztem, amitől mindig is tartottam, és ami miatt "őriztem a szüzességem". Hamar benn volt tövig. Élveztem ahogy mozgott bennem az a gyönyörű farok. Ki, be, ki, be, miközben az én farkam is megmerevedett. Nem tudom, mennyi ideig tartott ez, de egyszer csak éreztem a már jól ismert remegést. Tudtam, most jön a spricc. Egy hatalmas sóhajjal bele is élvezett a fenekembe, miközben éreztem, hogy az én farkam is kiürítette a tárat. Kicsit sajnáltam, hogy az én cuccom csak a földön landolt, de boldogan öltöztem fel, hogy a sok, sok meghátrálás után végre elveszítettem a szüzességem.

2019. ápr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!