Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A Balaton környékén (kb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Balaton környékén (kb akárhol a Balaton partján) van olyan szórakozóhely ahol bi lányként lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Igazából alkalmit keresnék... Kezdem azt hinni, hogy errefelé egyedül vagyok így :/ 25N
2019. ápr. 29. 13:36
 1/4 A kérdező kommentje:
A privát áradatot megelőzve.... Lánnyal ismerkednék ezeken a helyeken nem pasival.
2019. ápr. 29. 13:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Van egy ismerősöm, akivel szexelni szoktam, ő kipróbálná lánnyal.

2019. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért az így elég nagy táv. :D Szoktam lejárni, több helyen is megfordulok, főként déli part nyugati részén, de kört is szoktam menni biciklivel.

Konkrét ilyen szórakozóhelyről nem tudok, de amúgy meg bármilyen szórakozóhelyen lehet, próbálkozni kell.

2019. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A sokadik kínos próbálkozás után már nem vagyok benne biztos, hogy akárhol lehet ezzel próbálkozni. El kell fogadni, hogy a heterok vannak többségben. Ezért örülnék egy helynek ahol nem kell magyarázkodni, feszengeni
2019. máj. 1. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!