Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Félek a csóktól, mit tegyek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a csóktól, mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

21 evesen (4 eve) smaroltam eloszor, azota meg 2 lannyal, egyik se volt jo de utso annyira borzalmas volt,en annyira rossz voltam, hogy azóta rettegek a smarolastol:D

Egesz sok lanynak tetszem, meg amugy ismerkedessel nem is lenne baj, de tudom, hogy már elso talin illene smarolni es emiatt nem teszek semmit. Már ott tartok, hogy nem is merek rájuk nézni vagy mosolyogni, mert már arra odajönnek hozzám...


Az a bajom, hogy 25 vagyok es nem tudok smarolni, es ha ez kiderulne akkor luzernak hinnenek.


nem csak attól félek, hogy rosszul csokolok, de hogy az agyban is rossz vagyok és mivel még nem szexeltem szoval szuz vagyok, megint előjön, hogy vesztesnek tartanának, ha kiderülne.

De hogy árnyaljam a helyzetet, vagy 30-40 fiúval viszont rosszalkodtam már, ezalatt értsd szopás. többnyire én térdeltem, meg nekem pár fiu. De velük sem mertem smárolni...


Szóval mit tegyek?

Hogy oldjam fel a problémám?


AZért nem ismerkedem lányokkal, mert nem tudok smárolni és szexelni :D :D :D


a fiuzas azert konnyebb, mert azt amugy is titokban tolom

de ha lannyal ismerkednek, attol félnék, hogy elmondja mindenkinek mekkora szerencsetlen vagyok



heeeelp! :(



2019. máj. 14. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
30-40 fiúval rosszalkodtál, de úgy gondolod hogy nem tudsz smárolni? Kicsit ellentmondásos dolognak tartom. De egyébként nem nagyon van választásod, gyakorolni kell, tapasztalni és egyre jobbá válhatsz benne.
2019. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem smaroltam veluk csak szopas volt
2019. máj. 14. 10:03
 3/12 A kérdező kommentje:
amugy 25 eves fiu vagyok
2019. máj. 14. 10:04
 4/12 anonim ***** válasza:
A smacit is kell gyakorolni.
2019. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
5-ös! Mindenki magából indul ki, rád illenek a jelzőid! Te honnan tudod, hogy mik voltak a körülményei a kérdezőnek, ami miatt így alakult? Költői kérdés csupán! Tudod, nem csak te vagy a nap alatt!
2019. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

voltam már pszichologusnal de nem mondtam el neki, mert gáznak tartom


5-ös te homofób vagy egyébként, vagy miért tartasz betegnek?

2019. máj. 14. 11:18
 7/12 anonim ***** válasza:
4%

Teljesen mindegy kiről van szó, aki 30-40 f...szt képes leszopni, az beteg. Perverz, deviáns ember az ilyen, kezelésre szorul...


Csak így belegondoltam, ismerkedéskor mit mondansz el egy lánynak miket műveltél. Gondolom hazudsz majd nyilván, mert normális lány szóba sem áll egy ilyen deviáns alakkal.


Illetve azt ugye tudod, hogy a lakosság jelentős része HPV fertőzött, és jelentős számú orális szex útján is terjedő (még gumival is!) nemibetegségről már szót se ejtsünk. Főleg az alkalmi "rosszalkodó" közösségekben terjedőkről ne is beszéljünk...


A helyedben elmennék azonnal egy átfogó STD szűrésre, mert nem csak a hitvány életedet hanem másét is veszélyezteted.


Addig ezzel a szájjal ne csókolj meg nőt.

2019. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6, Az nem csak úgy "alakul" hogy 30-40 f...szt leszopsz.


Ott komoly gondok vannak...

2019. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

jaa így értem.

viszont nem kell félned, egészséges vagyok :)


az, hogy ha egy helyes srac nekem bejon es belemegyek vele dolgokba, az szerintem nem para

ha ez elofordul aranylag sokszor, az sem para

marmint ami az egeszben az ertheto, az az std-ktol valo tartas


de ha egeszseges fiukkal csinalom, miert baj?

most komolyan, miert olyan nagy szam ha valakit leszopok? senkinek nem lesz tole baja max nekem meg a sracnak jobb lesz

2019. máj. 14. 13:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel a srácoktól kevésbé parázol, menj bele smárolásba is, mert csak tapasztalattal leszel jobb. Lehet hogy ijesztő, de szerintem ilyen téren nem fognak ítélkezni annyira sokan, meg mindenkivel más, szóval a bénázás mellett lehet van, akivel egyből egymásra hangolódnátok, és akkor lenne pár pozitív élményed is, ami önbizalmat adna. Meg ha mindegyik lánnyal csak egy-két csók volt, és miután az rossz volt, hagytad, érthető hogy kudarcnak éled meg. Ha valakivel komolyan ismerkedsz és bejössz neki eléggé, akkor ennyi idősen is szívesen megtanít csókolózni meg türelmes lesz szerintem, ne félj a “megaláztatástól”, mert csak a saját utadba gördítesz még több akadályt, minél több idő telik el, annál nagyobbak lesznek a gátlásaid.
2019. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!