Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bisex vagyok mit tegyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bisex vagyok mit tegyek elnyomjam vagy kipróbáljam?

Figyelt kérdés

Hetero kapcsolatban vagyok bnőmmel aki elfogad olyannak amilyen vagyok, de néha énis csajként szeretek öltözni sminkelni és vágyom a f..ra.

26/F


2019. máj. 20. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Gondolj rá,mint undorító dologként,mert 100% hogy amúgy sem mered kipróbálni. (Nem rosszból).
2019. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Nyomd el! Vannak akik azt mondják, hogy nem lehet, pedig igen.(tapasztalat)
2019. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most ugy mondod, mintha a biszexek szeretnenek nonek oltozni. Hat baromira nem.
2019. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biszex, nős pasi vagyok,tehát tudom, miről beszélek.

A vágyat elnyomhatod, hogy faxt szeretnél a szádban, fenekedben érezni, de ez pszichés problémát okozhat. Azt írtad, hogy a barátnőd elfogadja a biszexualitásodat. Ha ez valóban így van, akkor próbáld meg megbeszélni vele, hogy néha tarthass fiús napot, amikor egy hozzád hasonló beállítottságú fiúval kényeztethetitek egymást. Ha belefér a kapcsolatotokba, és mindketten el tudjátok fogadni, hogy a másik a szemetek előtt mással szexel, lehet szó hármasról is.

Ülj le a barátnőddel, és beszéljétek meg!

2019. máj. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!