Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet biszex férfit találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet biszex férfit találni aki lányt akar, de nem zavarja, ha tudom róla?

Figyelt kérdés

Általában eltitkolják ezt.


19/L


2019. máj. 22. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet. Én is ilyen vagyok

21/F

2019. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Itt vagyok!
2019. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Nem minden barátnőm tudta, de többen igen. Egyikük különösen odavolt érte. :)
2019. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek neked biszex pasi?
2019. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet kedves kérdező. Szerintem egy biszex srácnak csak jobb, ha nem kell titkolóznia, netalántán, sokak meg fognak botránkozni :), de a későbbiekben, ha mindketten igénylik, színesíteni lehet az együttléteket.


Minden esetre én ilyen pasas vagyok.

27F

2019. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne. :)

Volt egy barátnőm, aki úgy fogadta el, hogy biszex hármasoztunk (2F, 1L), illetve egy másik barátnőm pedig tudott róla, de ilyen édeshármasokban nem volt benne, ellenben nem sértődött meg, ha egy-egy alkalommal bepasiztam.

2019. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelen
2019. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!