Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal biszex lányként hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal biszex lányként hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen oldalak? Mert amilyen oldalakat eddig néztem, csak idősebb nők voltak.

2019. máj. 22. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Mi bajod az idősebb nőkkel? Sokat tanulhatsz tőlük. :)
2019. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs velük semmi bajom, csak elég tapasztalatlan vagyok, és nem hiszem hogy egy idősebb nőnek ez bejön..
2019. máj. 22. 21:02
 3/4 anonim válasza:
64%
Attól függ mennyire vagy fiatal ha 25 alatt vagy akkor Facebookos csoportot tudok ajánlani. Privátban leírom a nevét, mert nem szeretném hogy egy csomó homofób jöjjön hogy szídjon mindenkit. 😅
2019. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 biera77 ***** válasza:
100%
Tévedsz!Egy idősebb nőnek(nekem is) simán bejön a fiatalabb korosztály!Ez nem tapasztalat vagy tapasztalatlanság függő.. :)
2019. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!