Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek biszexuális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Már gyerekkorom óta érdekel a saját nemem is. Szexuális vágyat érzek neha a saját nemem iránt is de alapvetően heteronak érzem magam. Mármint barátnőm van a lányok izgatnak fel stb. Érzelmileg nem tudom, hogy tudnék e kötődni a saját nememhez nem is feltétlen akarnék ilyen kapcsolatot, viszont sokszor éreztem vágyat szexuálisan ilyen irányba.Bar amióta barátnőm van kevésbé érzem, de néha előjön ez is. Érdekelne aki biszex vagy meleg mit gondol ez mit jelent?

Köszi előre is!



2019. máj. 25. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem biszex vagy. Én is az vagyok.
2019. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem akiben egyáltalán felmerül magáról, hogy lehet-e az, az 99%ban az is.
2019. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hetero-biszex-meleg között is rengeteg átmenet van, és rengeteg formája a biszeualitásnak is. Csak az emberek szeretik egyszerűsíteni. Ha, mint kimondtad , a saját nemed iránt érzel vágyat, akkor hetero biztos nem vagy, hanem valamelyik olyan formája a biszexualitásnak ahol a hetero vágyak erősebbek. Az un. Kinsey skála talán segít behatárolni magadat:

[link]

2019. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biszex vagy, ez nem is lehet kérdés. Az, hogy érzelmileg nem tudsz kötődni a fiúkhoz, mint a lányokhoz, csak szexuálisan vonzódsz hozzájuk, nem zárja ki a biszexualitást. Elég, ha csak szexuálisan vonzódsz a saját nemedhez, hogy biszex legyél.
2019. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!